293 06

SK Bělá p.B. "B" - SK Kosmonosy "B" 1:3 (1:1)

22.05.2016 17:00

Utkání v Bělé se hrálo na místním pěkném pažitu a bylo důležité z toho důvodu, že budou pravděpodobně z třetích tříd postupovat tři týmy a je tedy možnost postoupit z druhého místa. V první půli jsme měli mírnou převahu a také šancí bylo více na naší straně. Nejprve se ocitl v dobré pozici Hančar, ale jeho pokus byl zblokován, poté Došlý střílel z voleje, ale střela skončila mimo. Chvilku nato opět Došlý vyzval od brankové čáry ke skórování Řehoře, ale ten v těžké pozici špatně trefil míč, který skončil u domácího golmana. Ve 20.min Kožíšek pěkně přihrál na pravé křídlo Procházkovi, ten pod sebe na penaltu Řehořovi, ale střela bohužel pouze trefila obránce na malém vápně. Hosté se dočkali ve 35.min, kdy Kožíšek šikovně uvolnil na hranici velkého vápna Procházku a ten podél bělského branaře otevřel skóre 0:1. To trochu probudilo domácí, ti zvýšili aktivitu a výsledkem bylo vyrovnání. Nejprve ještě vytáhl Vlk trestný kop na roh, ale z něho již přišel trest. Neobsazený hráč hlavičkoval sám na malém vápně a stanovil poločasové skore 1:1.

Naše béčko nastoupilo do druhé půle s odhodláním strhnout vítezství na svoji stranu a to se také podařilo, když vstřelilo další dvě branky. V 63.min důrazný Došlý vyhrál souboj s domácím golmanem a bez problémů vsítil vítěznou branku 1:2. V 70.min zahrával Kožíšek přízemní rohový kop a Řehoř ho chytře na přední tyči tečoval 1:3. Utkání mohlo skončit i vyšším rozdílem, ale hosté ještě několik slibných brejkových situací nevyužili. Vítězství bylo zasloužené, neboť Bělá si ve druhé půli nevytvořila prakticky žádnou větší šanci.

Branky: Procházka (Kožíšek), Došlý (xxx), Řehoř (Kožíšek)

Vlk-Bernard (55.Štěpánek), Kopal, Kraus, Gregorovič (70.Somr)-Procházka (55.Stopa), Miškovský, Kožíšek, Hančar (60.Podzimek)-Došlý, Řehoř