S lídrem soutěže jsme těsně prohráli

06.11.2017 13:22

SK Kosmonosy - TJ Sokol Vyšehořovice 1:2 (1:1) 

V sobotním odpoledni jsme přivítali lídra soutěže a zároveň nováčka z Vyšehořovic, očekávalo se tak velice těžké utkání. To se od začátku zápasu také potvrzovalo, náš celek se ovšem nezalekl a s prvním týmem soutěže odehrál zcela vyrovnané utkání. Dokonce jsme se dostali do vedení, Podzimek si vzal míč ve prostřed hřiště a hezkou střelou z pětadvaceti metrů vymetl šibenici hostující branky. Poté převzali iniciativu hosté a po půlhodině hry se jim podařilo vyrovnat, kdy využili naší roztažené obrany a hostující útočník v úniku ze stranu střelou na zadní tyč překonal Januru. Těsně před poločasem jsme se mohli vrátit do vedení, po hezké akci Žižky se dostal míč k Sítařovi, který ovšem slabou střelou hostující gólmana nepřekonal.

 Rozhodující okamžik zápasu proběhnul v 56. minutě, kdy se po našem nedůrazu ve středu hřiště dostal hostující útočník do své druhé šance v zápase a ani tentokrát nezaváhal. Našemu celku již poté nepomohlo ani několikanásobné střídání, o vyrovnání jsme se sice snažili, ovšem hosté si svůj náskok zkušeně hlídali a do větších šancí nás nepouštěli. Utkání tak dospělo do konce za stavu 1:2, náš celek sice odešel poražen, ovšem za svý výkon proti lídrovi soutěže se rozhodně stydět nemusí.

Sestava: Janura – Keszeg, Žižka (78. Bažant), Michalec, Šimáček - Šulc, Žďánský, Podzimek (52. Kubelka), Král (59. Siřínek) - Sítař (64. Strouhal), Novotný 


Branky:  14. Podzimek