S lídrem soutěže jsme i v devíti sahali po bodu

SK Kosmonosy "B" - TJ Sokol Chotětov 0:1 (0:0)


Po nepovedeném utkání v Rejšicích se chtěl náš "B" tým vytáhnout na dosud neporažený celek z Chotětova, který zaujímá první příčku tabulky. V naší sestavě se objevilo několik posil z áčka a tak se čekal více než vyrovnaný souboj. Rozdíl v postavení v tabulce opravdu nebyl znát a hrál se zápas vyšší urovně, než je okresní přebor. Náš celek si za první poločas připsal několik nebezpečných kontrů převážně po levé straně, chyběla ovšem finální přihrávka a tak žádná z nadějných akcí neskončila brankou. Na druhé straně se musel Splídek dvakrát ohánět, když neudržel míč ve svých rukavicích, ale pokaždé situaci nakonec zvládl. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

První ovlivnění zápasu přišlo v 52. minutě, kdy Podzimek šikovně obral o míč hostujícího obránce, na nic nečekal a z úhlu vystřelil na branku. V tu chvíli ovšem přišel hvizd sudího, který odpískal faul na chotětovského obránce a našemu hráči přísně udělil druhou žlutou kartu za za zakopnutí míče. V tu chvíli se daly na hřišti emoce krájet a byla jen otázka času, než se bude znovu červenat. To se stalo v 59. minutě, kdy Koubek po skluzu dostal též druhou žlutou kartu a náš tým tak dohrával pouze v devíti hráčích. Hosté pochopitelně převzali iniciativu a v 65. minutě se dočkali rozhodující branky, kdy hostující útočník překonal Splídka pěknou střelou zpoza vápna. Naši hráči se ovšem nechtěli vzdát a posledních dvacet minut i ve dvojnásobném oslabení sahali po vyrovnávajícím gólu. Nejblíže k němu byl v poslední minutě Miškovský, který se po centru do vápna dostal ke hlavičce, jeho pokus ale vychytal na čáře hostující gólman. I přes dobrý výkon v oslabení jsme tak přenechali všechny body svému soupeři.


Sestava: Splídek – Koubek, Žižka, Král, Kraus - Procházka (66. Potrošovský), Podzimek, Žďánský, Řehoř (34. Miškovský) - Kubelka (85. Böhm), Beran (76. Štěpánek)


Branka:  -

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)