293 06

Mladší dorost v Poděbradech těsně prohrál

17.09.2017 15:41

FK Bohemia Poděbrady - SK Kosmonosy 2:1 (2:0)

Ve 3.kole jsme jeli do Poděbrad s cílem navázat na domácí výhru a pokusit se získat nějaké body. Úvod utkání nevypadal z obou stran nijak zajímavě, ve hře bylo spousta nepřesností. Nedokázali jsme si vytvořit žádnou vážnější šanci a domácí také ne. Až do 20.minuty, kdy domácí zahrávali rohový kop, při kterém špatně vyběhl gólman Vlk a inkasovali jsme první branku. O devět minut později bylo ještě hůř, když jsme inkasovali podruhé. Později měli domácí ještě jednu šanci, kterou naštěstí neproměnili a poločas skončil 0:2.

Teprve ve druhém poločase byli náznaky hry, kterou jsme chtěli předvádět. Začali jsme více běhat a byli jsme více než vyrovnaným soupeřem. Dokázali jsme si vytvořit nějaké šance, bohužel pro nás jsme dokázali vstřelit branku až v 72.minutě, kdy Fišer překonal dva hráče a z hranice vápna překonal gólmana střelou pod břevno. Posledních osm minut utkání už si domácí pohlídali. ​Na hráčích je vidět, že pro všechny je to velký skok. Mladší dorost tvoří z 95% hráči ročník 2002, přišli z žáků, kde hráli nižší soutěže. Všechno chce svůj čas, ve hře je spoustu věcí, které je potřeba zlepšit, ale hráči mají potenciál, když prohrajeme, tak pouze o jednu branku. Je potřeba stále pracovat na 100%, to se potom odrazí i na výsledku v zápase.

Sestava: Vlk – Flachbart, Nosek, Semián, Procházkaý – Sedláček (41. Vrána), Štandera(79. Štolovský), Hlaváček (65. Husák), Kubín (60. Oliberius) – Fišer, Zalabák

Branka: 72. Fišer