Dodavatel sportovního oblečení

Mladší dorost si s Ostrou body rozdělil

29.10.2017 11:10

SK Kosmonosy - Sportovní sdružení Ostrá 2:2 (1:1)

Mladší dorost na svém hřišti přivítal soupeře z Ostré a po vzoru svých starších kolegů do utkání vstoupil dobře, když se v 7. minutě prosadil Adam Fišer a poslal tak náš celek do vedení. To se změnilo po půhodině hry, kdy Ostrá vyrovnala na 1:1 a začínalo se tak znovu od začátku. Tento stav vydržel až do 75. minuty, kdy blíž ke třem bodům přiblížil náš celek brankou střídající Jakub Sedláček, ovšem hosté i podruhé v zápase našli odpověď na naši branku a hned tři minuty po inkasované brance znovu srovnali. Stav 2:2 vydržel až do konce a tak se nakonec body dělily.

Sestava: Vlk – Flachbart, Semián, Procházka , Nosek – Zalabák (62. Sedláček), Štandera (77. Husák), Hlaváček, Kubín (67. Náhlovský) – Vrána, Fišer

Branky: 7. Fišer, 75. Sedláček