293 06

Mladší dorost prohrál nejtěsnějším výsledkem

04.09.2017 23:34

Povltavská FA - SK Kosmonosy 1:0 (0:0)

Do zápasu jsme šli s tím, že chceme hrát kombinačně. To se mám od úvodu utkání dařilo a předvedli jsme několik dobrých kombinací, přičemž jsme si vytvořili několik slibných šancí. Bohužel jsme je nedokázali využít, protože střelám chyběla razance nebo jsme trefovali gólmana. Herně jsme byli lepším týmem a soupeř si moc šancí nevytvořil, i proto první poločas skončil bez branek 0:0.

Ve druhém poločase jsme toho moc nepředvedli, v kombinaci jsme začali více kazit, soupeř se dostal více do hry a hra se vyrovnala. Naší hře začal chybět dostatečný pohyb bez míče. Od začátku druhého poločasu se hrálo bez výrazných šancí až do 66.minuty, kdy jsme propadli na pravé straně hřiště a po centrovaném balonu obdrželi hlavou branku. Od inkasované branky jsme zjednodušili hru, na posledních deset minut jsme hráli na tři útočníky, ale nedařilo se nám dostat míč dopředu, když už jsme se dostali k soupeřově brance, tak jsme naivně ztratili míč. Zápas ukázal, že máme na čem stavět, ale musíme stále pracovat na 100% jak v zápase tak na tréninku, kde musíme zapracovat hlavně na zakončení, vyplňování prostorů a posunech v defenzivním bloku.

Sestava: Vlk – Flachbart, Nosek, Semián (41. Chumlen), Procházka – Žitník (60. Sedláček), Štandera(K), Hlaváček (70. Štolovský), Husák (41. Zalabák) – Vrána (76. Oliberius), Kubín (54. Náhlovský)