293 06

MFK Dobříš U19 – SK Kosmonosy U19 3:1 (1:0)

21.04.2015 09:51

Utkání začalo pro hosty velmi dobře a po několika málo minutách utkání se dostali do dvou slibných brankových příležitostí, které však nedokázali využít a domácí tak poslali do sedla. Po několika zaváháních v obraně hostí dokázali hráči Dobříše využít svou šanci a se štěstím překonali brankáře (1:0). Stanovili tak poměr branek v poločase.

Druhé půle byla ve znamení velké aktivity hráčů Kosmonos, kteří měli herní převahu a snažili se vstřelit vyrovnávací branku, ale domácí dokázali udržet čisté konto a navíc využili další chybu v obraně hostí ke vstřelení druhé branky (2:0). Kosmonosy pokračovali v náporu a dokázali se vrátit do zápasu, když se po rohovém kopu Tomáše Kahuleho trefil hlavou Dominik Hančar (2:1). Poslední branku vstřelili domácí před koncem utkání, když protečovaný míč našel volného hráče na hranici šestnáctky a ten střelou uzavřel zápasový účet (3:1).

Sestavy: Zemanec – Živný, Kopal, Král, Štěpánek, Hančar, Pařízek, Podzimek, Kahule, Čejka, Řehoř – Somr, Launa, Štěpán, Týsl

Branky: Hančar (Kahule)