FK Neratovice-Byškovice U19 - SK Kosmonosy U19 0:0

Starší dorost zahajoval jaro na venkovní hřišti a první výjezd byl stejný jako loňské jaro, tedy směr Neratovice.

Bohužel domácí neměli k dispozici klasické hřiště, ale pouze svou umělou trávu, která je sice přes zimu velmi praktická, nicméně její minimální rozměry fotbalu příliš nenahrávají a byla to velká škoda, neboť střetnutí dvou celků se snahou hrát fotbal by na velkém hřišti bylo o mnoho zajímavější.

V sestavě hostí chyběli někteří členové podzimní základní sestavy, neboť Martin Král měl školní povinnosti, Dominik Stopa nebyl zcela zráv a Jakub Gartner dostal stopku od svého doktora a bude chybět příštích několik týdnů.

Utkání přineslo velké množství fyzických soubojů a minimum šancí. Sečteno okem pozorovatel, první polovina utkání v režii domácích, druhá pak pod taktovkou hostí, kteří přeci jen měli k brance o trochu blíže, ale střelci neměli svůj den, respektive brankáři na obou stranách si svá čistá konta za výkon zasloužili a tak si Martin Sýkora připsal za přispění kvalitního defenzivního výkonu celého mužstva svou první jarní nulu.

Remíza byla sice pro oba celky spravedlivá, ale také na obě strany ztrátová.

Nutno za předvedený výkon pochválit i trio rozhodčích Jahoda, Dvořák, Braunšveig, kteří uktání řídili velmi kvalitně.

Sestava: Sýkora, Štěpánek, Kopal, Podzimek, Gartner D., Kahule, Somr, Čejka, Potrošovský, Hančar, Řehoř (Stehlík, Lexa, Král Matěj, Vávra, Salač, Týsl)

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)