FK Hořovicko U17 - SK Kosmonosy U17 15:2

Hořovicko se prezentovalo zatím fyzicky nejsilnějším fotbalovým projevem s efektivním zakončováním. Naši mladíci bohužel neměli brankáře, neboť Martin Vrána byl zdravotně indisponován a tak musel chytat hráč z pole Jan Klaus. Další nepříjemost přišla kolem 20. minuty utkání, kdy musel z trávníku kvůli zdravotním potížím Patrik Mrhálek a tak mělo Hořovicko proti 10 hráčům velmi usnadněnou roli a postupně nám i přes snahu celého týmu vstřělilo nadstandardní počet branek. Naše dva zásahy zaznamel Jakub Čejka, který se v týdnu před utkáním zapojil do tréninkového procesu. Přes vysokou prohru patří našim hráčům velký dík za ochotu bojovat proti přesile.

Branky: 2x Čejka

Klaus – P. Mrhálek, Křivský, Sameš, D. Mrhálek, Kendík, Jakubec, Král, Čejka, Štěpán, Lacko.

Starší dorost (U19) - sezóna 2014/15 KPSČ

SK Kosmonosy U19 – SK Rakovník U19 3:0 (3:0)

Konec sezóny jako z divadelního drama napsala letošní soutěž krajského přeboru dorostu. Shoda okolností tomu chtěla, že Kosmonosy dostaly 3 kola před koncem soutěže možnost vzít boj o titul opět do svých rukou – nohou. Tentokráte to však byl úkol velmi těžký, neboť bylo třeba porazit...
Celý článek

TJ Tatran Sedlčany U19 - SK Kosmonosy U19 1:2 (1:0)

Po dohodě obou klubů byla ve středu 03.10. na programu předehrávka posledního kola soutěže. Hosté dorazili za azurového nebe a vysokých letních teplot na hřiště do Sedlčan, aby se tam pokusili vybojovat si možnost hrát poslední utkání doma o první místo. Za domácí nastupuje již tradičně mnoho...
Celý článek

SK Spartak Příbram U19 – SK Kosmonosy U19 0:5 (0:2)

Těžký zápas a zároveň šlágr kola čekal na mladé hráče Kosmonos na hřišti vedoucího celku krajské soutěže Spartaku Příbram. Domácí přivítali soupeře na skvěle připraveném trávníku svého rezervního hřiště a herní podmínky se jevily takřka ideální. Do utkání vstoupily oba celky aktivně a první minuty...
Celý článek

SK Kosmonosy U19 – TJ Kunice U19 5:0 (2:0)

Na hřiště Kosmonos dorazil celek, se kterým domácí na podzim sezóny prohráli vysokým rozdílem skóre. Dalo se ovšem předpokládat, že tentokráte již hráči od Mladé Boleslavi nehodlají utkání nikterak podcenit a budou chtít naplno bodovat. Utkání začalo svižně, domácí se během pár minut ujali taktovky...
Celý článek

FC Graffin Vlašim U19 – SK Kosmonosy U19 4:0 (1:0)

Hosté přijeli na hřiště Vlašimi v roli favorita a chtěli potvrdit nejvyšší ambice. Domácí se však nadechli k zodpovědnému výkonu, který podpořil zejména velmi dobře chytající brankář, který zneškodnil několik gólových pokusů hostí. Klid na kopačky domácích přinesla zejména první branka,...
Celý článek

SK Kosmonosy U19 – ČLU Beroun U19 8:2 (3:1)

V krátké době druhé soutěžní utkání sehráli kosmonosští dorostenci na svém hřišti, tentokráte přivítali mužstvo z Berouna. Domácí mladíci šli do vedení po rohu Františka Pařízka a následné střele Jakuba Čejky (1:0). Hosté se nenechali zaskočit, využili zaváhání domácích a střelou o tyč...
Celý článek

SK Kosmonosy U19 – Tatran Rakovník U19 5:0 (3:0)

Domácí dorostenci doma hostili ve středeční dohrávce Tatran Rakovník a zápas byl znovu plný branek v síti protivníka. První gól připravil pěnkou přihrávkou za obránce Matyáš Somr pro zakončujícícho Jakuba Čejku (1:0). Za nedlouho poté vystřelil z 18-ti metrů František Pařízek, brankář...
Celý článek

SK Polaban Nymburk U19 – SK Kosmonosy U19 3:0 (kontumace)

SK Polaban Nymburk U19 – SK Kosmonosy U19 0:1 (0:1) Po úšpěšném domácím utkání chtěli kosmonosští dorostenci uspět i na půdě Nymburka a jelikož tým od povodí Labe patří na domácím hřišti k těžkým soupeřům, očekávala se tuhá bitva o body. Hosté nastoupili k utkání velmi zodpovědně, po...
Celý článek

SK Kosmonosy U19 – Spartak Kutná Hora U19 9:0 (4:0)

Dorost hostil o víkendu hráče Kutné Hory a U19 si se soupeřem poradila výrazným brankovým rozdílem. Výsledek utkání nebyl neobvyklý pouze svým vysokým skóre, ale i podílem střelců, kdy se do statistik zapsalo devět hráčů. Zranění několika mladíků dostalo domácí do hráčské nouze, kdy museli sáhnout...
Celý článek

MFK Dobříš U19 – SK Kosmonosy U19 3:1 (1:0)

Utkání začalo pro hosty velmi dobře a po několika málo minutách utkání se dostali do dvou slibných brankových příležitostí, které však nedokázali využít a domácí tak poslali do sedla. Po několika zaváháních v obraně hostí dokázali hráči Dobříše využít svou šanci a se štěstím překonali brankáře...
Celý článek

Mladší dorost (U17) - sezóna 2014/15

SK Kosmonosy U17 – SK Rakovník U17 0:5 (0:1)

V posledním zápase sezóny přivítali dorostenci na domácím hřišti v Kosmonosích stejně staré hráče z SK Rakovník. Z počátku se zdálo, že bude utkání vyrovnané, ale postupem času získávali převahu hosté. Potvrdili ji již ve 23.minutě, kdy střelu z velkého vápna Vrána vyrazil...
Celý článek

TJ Tatran Sedlčany U17 - SK Kosmonosy U17 4:0 (4:0)

Ve středu 3.6. navštívili dorostenci Kosmonos Sedlčany v předehrávce posledního kola letošní sezóny. Domácí se od začátku tlačili do útoku. Jejich snaha přinesla ovoce až v 17.minutě, kdy hostující obrana nezachytila chytrou rozehrávku přímého kopu, útočník Sedlčan už měl na malém vápně...
Celý článek

TJ Spartak Příbram U17 - SK Kosmonosy U17 5:0 (2:0)

K poslednímu víkendovému venkovnímu zápasu zajížděli mladší dorostenci do Příbrami na místní Spartak. Zpočátku se hrál velmi pohledný, vyrovnaný a útočný fotbal z obou stran. Skóre otevřeli ve 20.minutě domácí, když prošel míč skrz vápno až k útočníkovi, který bez problémů zakončil –...
Celý článek

SK Kosmonosy U17 – TJ Kunice U17 1:9 (1:4)

Poslední květnový domácí zápas sehráli mladší dorostenci uplynulou neděli, když hostili stejně staré fotbalisti z Kunice. Oproti předchozím zápasům hrála obrana v jiném složení a bylo to znát. První branku vsítili Kunice po nedůrazu při bránění rohového kopu. Hráč Kunice bez větších...
Celý článek

FC Graffin Vlašim U17 – SK Kosmonosy U17 2:0 (2:0)

Třetí květnovou sobotu navštívili naši hráči stejně staré soupeře ve Vlašimi. Od začátku zápasu bylo jasné, kdo bude diktovat tempo hry – domácí. Ti se prosadili již ve 4.minutě. Po několika neproměněných šancích zvýšili ve 22.minutě na 2:0. Kosmonosští nebyli v útoku příliš nebezpeční a když...
Celý článek

SK Kosmonosy U17 - ČLU Beroun U17 4:1 (3:1)

K utkání 25. kola nastoupili opět bez několika členů základní sestavy domácí borci z Kosmonos. V cestě za třemi body jim tentokráte stál celek Berouna, který se sice nachází na dně tabulky, ale jeho poslední zlepšené výsledky nenechávali domácí celek klidným a dal se čekat vyrovnaný zápas. A...
Celý článek

SK Kosmonosy U17 - Tatran Rakovník U17 1:2 (0:2)

V dohrávce odloženého utkání 20. kola nastoupili mladší dorostenci proti Tatrananu Rakovnik, na jehož hřišťi na podzim vybojovali bod za remízu 2:2, a tak si dělali zálusk na body i v jarním utkání.  Kosmonosy však nastoupili bez několika hráču zakládní sestavy. V úvodu utkání se nehrál přiliš...
Celý článek

SK Polaban Nymburk U17 - SK Kosmonosy U17 3:1 (1:1)

Po dlouhých sedmi týdnech nastoupili mladší dorostenci ke svému víkendovému zápasu již v sobotu. Tentokrát zavítali na hřiště v Nymburce. Domácí byli od začátku o kousek lepší a v útoku nebezpečnější. Jejich snaha byla korunována vedoucí brankou ve 14.minutě. O 7 minut později však...
Celý článek

SK Kosmonosy U17 – Spartak Kutná Hora U17 6:0 (2:0)

Poslední dubnovou neděli přivítali Kosmonosští mladíci na svém hřišti tabulkové sousedy s Kutné Hory. Soupeř nastoupil s několika žáky v sestavě a bez možnosti střídání a herní převaha našich byla od začátku patrná. Jen v první desetiminutovce se v šancích prostřídali...
Celý článek

MFK Dobříž U17 – SK Kosmonosy U17 2:1 (1:0)

Za pěkného a slunečného počasí vyběhli naši mladíci na hřiště v Dobříši, kde se utkali se stejně starými soupeři. Z počátku byl zápas opět bojem o střed hřiště. První větší šanci měl až po patnácti minutách hry Launa, který obdobně jako v minulém zápase využil špatného vyběhnutí...
Celý článek

Starší dorost (U19) - sezóna 2014/15 KPSČ

SK Kosmonosy U19 – SK Rakovník U19 3:0 (3:0)

Konec sezóny jako z divadelního drama napsala letošní soutěž krajského přeboru dorostu. Shoda okolností tomu chtěla, že Kosmonosy dostaly 3 kola před koncem soutěže možnost vzít boj o titul opět do svých rukou – nohou. Tentokráte to však byl úkol velmi těžký, neboť bylo třeba porazit...
Celý článek

TJ Tatran Sedlčany U19 - SK Kosmonosy U19 1:2 (1:0)

Po dohodě obou klubů byla ve středu 03.10. na programu předehrávka posledního kola soutěže. Hosté dorazili za azurového nebe a vysokých letních teplot na hřiště do Sedlčan, aby se tam pokusili vybojovat si možnost hrát poslední utkání doma o první místo. Za domácí nastupuje již tradičně mnoho...
Celý článek

SK Spartak Příbram U19 – SK Kosmonosy U19 0:5 (0:2)

Těžký zápas a zároveň šlágr kola čekal na mladé hráče Kosmonos na hřišti vedoucího celku krajské soutěže Spartaku Příbram. Domácí přivítali soupeře na skvěle připraveném trávníku svého rezervního hřiště a herní podmínky se jevily takřka ideální. Do utkání vstoupily oba celky aktivně a první minuty...
Celý článek

SK Kosmonosy U19 – TJ Kunice U19 5:0 (2:0)

Na hřiště Kosmonos dorazil celek, se kterým domácí na podzim sezóny prohráli vysokým rozdílem skóre. Dalo se ovšem předpokládat, že tentokráte již hráči od Mladé Boleslavi nehodlají utkání nikterak podcenit a budou chtít naplno bodovat. Utkání začalo svižně, domácí se během pár minut ujali taktovky...
Celý článek

FC Graffin Vlašim U19 – SK Kosmonosy U19 4:0 (1:0)

Hosté přijeli na hřiště Vlašimi v roli favorita a chtěli potvrdit nejvyšší ambice. Domácí se však nadechli k zodpovědnému výkonu, který podpořil zejména velmi dobře chytající brankář, který zneškodnil několik gólových pokusů hostí. Klid na kopačky domácích přinesla zejména první branka,...
Celý článek

SK Kosmonosy U19 – ČLU Beroun U19 8:2 (3:1)

V krátké době druhé soutěžní utkání sehráli kosmonosští dorostenci na svém hřišti, tentokráte přivítali mužstvo z Berouna. Domácí mladíci šli do vedení po rohu Františka Pařízka a následné střele Jakuba Čejky (1:0). Hosté se nenechali zaskočit, využili zaváhání domácích a střelou o tyč...
Celý článek

SK Kosmonosy U19 – Tatran Rakovník U19 5:0 (3:0)

Domácí dorostenci doma hostili ve středeční dohrávce Tatran Rakovník a zápas byl znovu plný branek v síti protivníka. První gól připravil pěnkou přihrávkou za obránce Matyáš Somr pro zakončujícícho Jakuba Čejku (1:0). Za nedlouho poté vystřelil z 18-ti metrů František Pařízek, brankář...
Celý článek

SK Polaban Nymburk U19 – SK Kosmonosy U19 3:0 (kontumace)

SK Polaban Nymburk U19 – SK Kosmonosy U19 0:1 (0:1) Po úšpěšném domácím utkání chtěli kosmonosští dorostenci uspět i na půdě Nymburka a jelikož tým od povodí Labe patří na domácím hřišti k těžkým soupeřům, očekávala se tuhá bitva o body. Hosté nastoupili k utkání velmi zodpovědně, po...
Celý článek

SK Kosmonosy U19 – Spartak Kutná Hora U19 9:0 (4:0)

Dorost hostil o víkendu hráče Kutné Hory a U19 si se soupeřem poradila výrazným brankovým rozdílem. Výsledek utkání nebyl neobvyklý pouze svým vysokým skóre, ale i podílem střelců, kdy se do statistik zapsalo devět hráčů. Zranění několika mladíků dostalo domácí do hráčské nouze, kdy museli sáhnout...
Celý článek

MFK Dobříš U19 – SK Kosmonosy U19 3:1 (1:0)

Utkání začalo pro hosty velmi dobře a po několika málo minutách utkání se dostali do dvou slibných brankových příležitostí, které však nedokázali využít a domácí tak poslali do sedla. Po několika zaváháních v obraně hostí dokázali hráči Dobříše využít svou šanci a se štěstím překonali brankáře...
Celý článek

Mladší dorost (U17) - sezóna 2014/15

SK Kosmonosy U17 – SK Rakovník U17 0:5 (0:1)

V posledním zápase sezóny přivítali dorostenci na domácím hřišti v Kosmonosích stejně staré hráče z SK Rakovník. Z počátku se zdálo, že bude utkání vyrovnané, ale postupem času získávali převahu hosté. Potvrdili ji již ve 23.minutě, kdy střelu z velkého vápna Vrána vyrazil...
Celý článek

TJ Tatran Sedlčany U17 - SK Kosmonosy U17 4:0 (4:0)

Ve středu 3.6. navštívili dorostenci Kosmonos Sedlčany v předehrávce posledního kola letošní sezóny. Domácí se od začátku tlačili do útoku. Jejich snaha přinesla ovoce až v 17.minutě, kdy hostující obrana nezachytila chytrou rozehrávku přímého kopu, útočník Sedlčan už měl na malém vápně...
Celý článek

TJ Spartak Příbram U17 - SK Kosmonosy U17 5:0 (2:0)

K poslednímu víkendovému venkovnímu zápasu zajížděli mladší dorostenci do Příbrami na místní Spartak. Zpočátku se hrál velmi pohledný, vyrovnaný a útočný fotbal z obou stran. Skóre otevřeli ve 20.minutě domácí, když prošel míč skrz vápno až k útočníkovi, který bez problémů zakončil –...
Celý článek

SK Kosmonosy U17 – TJ Kunice U17 1:9 (1:4)

Poslední květnový domácí zápas sehráli mladší dorostenci uplynulou neděli, když hostili stejně staré fotbalisti z Kunice. Oproti předchozím zápasům hrála obrana v jiném složení a bylo to znát. První branku vsítili Kunice po nedůrazu při bránění rohového kopu. Hráč Kunice bez větších...
Celý článek

FC Graffin Vlašim U17 – SK Kosmonosy U17 2:0 (2:0)

Třetí květnovou sobotu navštívili naši hráči stejně staré soupeře ve Vlašimi. Od začátku zápasu bylo jasné, kdo bude diktovat tempo hry – domácí. Ti se prosadili již ve 4.minutě. Po několika neproměněných šancích zvýšili ve 22.minutě na 2:0. Kosmonosští nebyli v útoku příliš nebezpeční a když...
Celý článek

SK Kosmonosy U17 - ČLU Beroun U17 4:1 (3:1)

K utkání 25. kola nastoupili opět bez několika členů základní sestavy domácí borci z Kosmonos. V cestě za třemi body jim tentokráte stál celek Berouna, který se sice nachází na dně tabulky, ale jeho poslední zlepšené výsledky nenechávali domácí celek klidným a dal se čekat vyrovnaný zápas. A...
Celý článek

SK Kosmonosy U17 - Tatran Rakovník U17 1:2 (0:2)

V dohrávce odloženého utkání 20. kola nastoupili mladší dorostenci proti Tatrananu Rakovnik, na jehož hřišťi na podzim vybojovali bod za remízu 2:2, a tak si dělali zálusk na body i v jarním utkání.  Kosmonosy však nastoupili bez několika hráču zakládní sestavy. V úvodu utkání se nehrál přiliš...
Celý článek

SK Polaban Nymburk U17 - SK Kosmonosy U17 3:1 (1:1)

Po dlouhých sedmi týdnech nastoupili mladší dorostenci ke svému víkendovému zápasu již v sobotu. Tentokrát zavítali na hřiště v Nymburce. Domácí byli od začátku o kousek lepší a v útoku nebezpečnější. Jejich snaha byla korunována vedoucí brankou ve 14.minutě. O 7 minut později však...
Celý článek

SK Kosmonosy U17 – Spartak Kutná Hora U17 6:0 (2:0)

Poslední dubnovou neděli přivítali Kosmonosští mladíci na svém hřišti tabulkové sousedy s Kutné Hory. Soupeř nastoupil s několika žáky v sestavě a bez možnosti střídání a herní převaha našich byla od začátku patrná. Jen v první desetiminutovce se v šancích prostřídali...
Celý článek

MFK Dobříž U17 – SK Kosmonosy U17 2:1 (1:0)

Za pěkného a slunečného počasí vyběhli naši mladíci na hřiště v Dobříši, kde se utkali se stejně starými soupeři. Z počátku byl zápas opět bojem o střed hřiště. První větší šanci měl až po patnácti minutách hry Launa, který obdobně jako v minulém zápase využil špatného vyběhnutí...
Celý článek

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)