293 06

FK Dobrovice "B" - SK Kosmonosy 3:2 (0:1) (5:4 pen)

14.08.2016 17:00

K prvnímu mistrovskému utkání v 1.A jsme zajížděli do nedaleké Dobrovice k souboji s třetiligovou rezervou. Utkání začalo opatrně z obou stran, bez výraznějších šancí. Nebezpečí hrozilo pouze ze standartních situací. Z toho vznikla také první branková situace, kdy ve 25.min rohový kop Flachbarta šikovně usměrnil do domácí sítě Hošťálek 0:1. Do konce poločasu se již nic zajímavého nestalo, takže do kabin šli spokojenější naši hráči. Bohužel, ve druhém poločase jsme nebyli již tak aktivní a přenechali jsme prostor Dobrovici. Trest přišel v 59.min, centrovaný míč z pravé strany našel ve vápně zcela osamoceného Gábu, který si míč zpracoval na prsa a střelou k tyči vyrovnal. Poté se hra vyrovnala a do šance se dostal Šimáček, ale jeho tvrdou střelu domácí branař vyrazil na roh. V 76.min nacentroval z pravé strany ideálně Kezseg a Novotný nás opět poslal do vedení 1:2. Už to vypadalo na skvělý vstup do soutěže a zisk tří bodů, ale nakonec z toho byl jen jeden. V 86.min vystřelil domácí hráč z 25 metrů a míč skončil bohužel v šibenici. Na penalty jsme potom prohráli 5:4. Přesto je třeba mužstvo pochválit za bojovnost a za velmi dobrý první poločas, ve kterém jsme domácí prakticky do ničeho nepustili.

Sestava: Hošťálek Mich.-Koubek,Vizingr,Hošťálek Mir.,Šimáček-Bažant,Žižka,Novotný,Flachbart,Hančar-Kubelka

Branky: Gába, Hrdlička - Hošťálek Mir. (Flachbart), Novotný (Keszeg)