293 06

FK Čáslav U19 - SK Kosmonosy U19 1:1 (0:0)

13.09.2014 09:53

Utkání se hrálo na umělé trávě a první poločas byl spíše bojem o střed hřiště bez šancí na obou stranách. Ve 42 minutě po ose  Kostraba, Pařízek dostal míč mezi beky Řehoř a obešel i brankaře, ale z úhlu branku netrefil. Druhý poločas jsme začali náporem a hráli na jednu branku.. Domácí hráli pouze na brejky.  V 75. minutě dostal Folprecht míč od Pařízka do ulice a šel sám do domácí šestnáctky, kde ho domácí stoper doslova sestřelil. Píšťalka rozhodčího však zůstala němá. V 80.minutě přišel na pulce o míč Pařízek a domácí se dostali do přečíslení. Následovala přihravka  zřejmě do ofsajdu ale hra se nepřerušovala a hosté šlo do vedení 1:0. V 87.minutě po našem rohovém kopu špatně odkopl domácí obránce míč, který se dostal ke Královi, který střelou k levé tyči vyrovnal na 1:1.

Sestava: Zemanec – Kopal, Kostřava, Podzimek, Král -  Folprecht, Čejka, Pařízek, Štěpánek -  Řehoř(80´ Dlouhý) Hančar(77´ Jakubec)