293 06

FK Čáslav U19 - SK Kosmonos U19 5:1 (0:0)

18.05.2016 16:00

Kosmonosští hráči chtěli ještě zabojovat o horní příčky a proto museli v Čáslavi zvítězit. Domácí se ale doma nehodlali vzdát bodů bez boje a nutno uznat, že jejich chuť do hry a snaha se o vítězství porvat přinesla ovoce. Po poločasovém remíze 0:0, kterou hosté udrželi jen díky skvělému výkonu Martina Sýkory, se v druhé půli nejdříve domácí dostali do vedení (1:0), aby za několik minut po penaltovém zákroku na Pavla Štěpánka srovnal Jan Podzimek (1:1). Následně hosté vstřelili dle natáčeného videa regulérní branku, kterou ale pomezní rozhodčí bohužel vyhodnotil jako ofsajd. Následovali dvě chyby hráčů Kosmonos a domácí již nekompromisně trestali (3:1). Do konce utkání poté vstřelili ještě dvě branky a nutno uznat, že si výhru 5:1 jednoznačně zasloužili.

Sestava: Sýkora, Štěpánek, Král, Kopal, Gärtner, Hančar, Kahule, Podzimek, Šulc, Čejka, Řehoř – Somr, Salač, Vávra, Nosálek, Lexa

Branky: Podzimek (Štěpánek)