293 06

FK Čáslav U17 - SK Kosmonosy U17 6:2 (4:1)

16.09.2014 09:54

Utkání jsme byli nucení odehrát na umělé trávě, která našemu týmu s ohledem na kvalitu soupeře vůbec nevyhovovala. Čáslav disponuje kvalitními hráči s nadstandardním výškovým průměrem a silovými dispozicemi. První branku jsem obdrželi velmi brzy, avšak dokázali jsme na ni zareagovat včas, když na 1:1 po úniku srovnával Patrik Mrhálek. Čáslav však do poločasu skórovala ještě 3x, a tak byl poločasový výsledek 4:1. Druhá půle byla o něco vyrovnanější, což se projevilo i na konečném skóre, když domácí dokázal vstřelit dvě branky a hosté kontrovali po další samostatném úniku Patrika Mrhálka, který byl sražen v pokutovém území a Daniel Launa dokázal nabídnutou šanci v podobě penalty proměnit.

Sestava: Vrána - Kendík, Sameš, Sýkora, Štěpán, Pulo, Čejka, Somr, Jakubec, Launa, Mrhálek P. - Klaus, Křivský, Mrhálek D.

Branky: Mrhálek D., Launa (PK)