293 06

FK Bohemia Poděbrady U19 – SK Kosmonosy U19 2:4 (0:3)

30.04.2016 10:15

Hosté z Kosmonos dorazili k utkání do Poděbrad a měli zde znovu potvrdit roli favorita. Krásné, slunečné a velmi teplé počasí mělo být svátkem fotbalu, nicméně poděbradský klub se k mládeži zachoval nepěkně a místo na hlavní hřiště poslal hráče na sice kvalitní, za to ale jen umělou trávu.

První poločas byl jasně v režii hostů a ti měli mnoho šancí, ze kterých se jim však podařilo proměnit jen tři. Nejdříve vypracoval gólovou přihrávku Josef Řehoř pro přesně zakončujícícho Jakuba Čejku (0:1). Poté velmi dobře zatočil míč přímo z rohu dobranky Dominik Hančar (0:2). Aby se o dvě minutky déle po centru Dominika Hančara prosadil zakončující mlaší dorostenec Jan Stehlík (0:3).

Poločasové skóre zřejmě hosty ukolébalo a toho domácí dokázali velmi dobře využít, když se prosadili dvakrát v rozmezí 58. a 60. minuty (2:3). Následovala urputná hra plná soubojů o střed hřiště, kterou ukončil přihrávkou Dominik Hančar na přesně zakončujícícho Dominika Stopu (2:4). Ten utkán střelecky uzavřel a hosté si tak vybojovali další 3 body do tabulky.

Sestava: Sýkora, Stopa, Gärtner, Podzimek, Štěpánek, Čejka, Somr, Kahule, Stehlík, Hančar, Řehoř - Salač, Král Matěj, Nosálek, Lexy, Gärtner Jakub

Branky: Čejka (Řehoř), Hančar (bez asistence), Stehlík (Hančar), Stopa (Hančar)