293 06

FC Sporting MB - SK Kosmonosy "B" 0:4 (0:1)

29.09.2015 13:35

Béčku Kosmonos opět pomohli dorostenci, do základní sestavy nakoukli hned čtyři a vůbec nejmladší hráč zápasu Čejka si na ruku dokonce navlékl kapitánskou pásku. První poločas byl z obou stran nervózní a šancí se rodilo pomálu. Na jedné straně se nebezpečnou střelou prezentoval Procházka, na straně druhé zvonila tyč za Vlkovými zády. Sporting měl v první půli ještě jednu dobrou šanci, ale domácí hráč ze dvou metrů překopnul prázdnou bránu. A když neudeřilo na jedné straně, vzal si minutu před koncem půle slovo hostující Procházka. Ten dostal přihrávku od Došlého, kličkou si poradil s dotírajícím obráncem a poslal tak hosty do vedení gólem do šatny.

Domácí gól těsně před půli evidentně rozhodil a druhoá půle už se odehrávala převážně v režii Kosmonos. Ty navíc poslaly do druhé půle další dva dorostence a domácí s nimi měli hlavně po fyzické stránce problémy. I tak ale dlouho trvalo, než se hostům podaří z převahy vytěžit branku. Povedlo se to až v 72. minutě, kdy se po přihrávce Kopala prosadil z brejku střídající Hančar. Za další dvě minuty bylo hostům ještě veseleji, neboť Hančar naservíroval míč před prázdnou bránu střelci Došlému a ten se nemýlil - 3:0. Oba aktéři si ještě v závěru role prohodili. Došlý posadil centrem míč na hlavu Hančara a ten tak upravil skóre zápasu na konečných 4:0 pro Kosmonosy.

Sestava: Vlk - Štěpánek, Kopal, Podzimek, Gregorovič- Fanta,Čejka, Takacz(46.Řehoř), Procházka(75.Kopecký), Došlý, Železný(46.Hančar)

Branky: nikdo - 45.Procházka, 72.Hančar, 74.Došlý, 87.Hančar