293 06

FC Mělník U19 – SK Kosmonosy U19 4:4 (4:1)

02.10.2016 10:15

Hosté měli velmi dobrý úvod utkání a brankově dokázali využít svou převahu, když po asistenci Jana Stehlíka vstřelil branku Marek Nosálek (0:1). Následně mohli hosté využít dalších velmi dobrých brankových příležitostí, ale žádnému z hráčů se nepodařilo prostřelit domácího brankáře a Mělník započal obrat. Nejprve po souboji ve vápně srovnali Mělničtí z penalty (1:1) a během další minuty po hrubé chybě hostující obrany znovu skórovali (2:1). Dvě slepené branky přidali jště v rozmezí 2 minut ke konci první půle a tak šli do kabin výrazně spokojenější s náskokem 3 branek (4:1).

Kosmonosští ale druhý poločas rozhodně nezabalili a herně zasloužených branek se také dočkali. Po průniku Dominika Salače a následném faulu na něj, zahrával pokutový kop Jakub Čejka (4:2). Minutu poté byl faulován Jan Lexa a z přímého kopu snížil na rozdíl jedné branky znovu hostující kapitán Jakub Čejka (4:3). Zasloužený bod za výkon v druhém dějství vystřelil po rohovém kopu Matyáše Somra hlavičkující Jan Stehlík. Další šance zůstaly nevyužity a tak se konala spravedlivá dělba bodů.

Branky: Nosálek (Stehlík), Čejka (Salač), Čejka (Lexa), Stehlík (Somr)