FC Mělník U19 – SK Kosmonosy U19 0:2 (0:0)

Do nedalekého Mělníka zajížděli hráči Kosmonos k dalíšímu mistrovskému utkání a nebylo to klání jednoduché.

Domácí vsadili od začátku vše na defenzívu a dlouhé nakopávané míče. Hosté se snažili využít každé možnosti proniknout to sporadicky otevřené obrany soupeře. I tak se v prvním poločase zrodilo několi vyložených příležitostí, ale ani jeden tým neměl přesnou mušku.

Druhá polovina začala ve stejném duchu, ale hosté se i díky ubívajícím silám domácích dostávali více a více do slibných příležitostí, ale mělnický brankář nedal své čisté konto zadarmo a dlouhou dobu držel domácí bezbrankovém stavu. Zlom nastal, když Jan Podzimek sebral míč na své polovině, prošel přes několik hráčů soupeře a podél brankáře rozčarovaným hostům zasadil první ránu do černého (0:1). Druhou branku po rohu Dominika Stopy přidal vysoký zadák Martin Král a umístil svou hlavu koníčkem přesně za tyč (0:2). Další změna skóre již nenastala a spolu s čistým kontem pro Martina Sýkoru putovali 3 body do Kosmonos.

 

Sestava: Sýkora – Štěpánek, Král, Kopal, Gartner David, Stopa, Podzimek, Šulc, Čejka, Hančar, Řehoř – Limr, Potrošovský, Lexa, Král, Gartner Jakub

 

Branky: Podzimek, Král (Stopa)

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)