293 06

FC Graffin Vlašim U19 – SK Kosmonosy U19 4:0 (1:0)

19.05.2015 14:25

Hosté přijeli na hřiště Vlašimi v roli favorita a chtěli potvrdit nejvyšší ambice. Domácí se však nadechli k zodpovědnému výkonu, který podpořil zejména velmi dobře chytající brankář, který zneškodnil několik gólových pokusů hostí. Klid na kopačky domácích přinesla zejména první branka, kdy hostující obrana předvedla několik hrubých podcenění a domácí zakončili do prázdné branky (1:0).

Druhá půle začala velkým náporem hostí, který však po několika minutách ukončil hlavní sudí druhou žlutou a tedy červenou kartou pro hráče Kosmonos. Nutno uznat, že vyloučení bylo spravedlivé a tak hosté dohrávali velkou část utkání v 10-ti lidech. I tak se domácí jen těžko vymanili z defenzívy, nicméně z minima dokázali využít maximum a po nařízené penaltě i dvou další brejkových situacích stanovili příděl branek na 4:0.

Kosmonosy tak zaplatili za svůj mizerný výkon v prním poločase a nedisciplinovanost ztrátou všech bodů.