293 06

FC Graffin Vlašim U17 – SK Kosmonosy U17 2:0 (2:0)

19.05.2015 14:59

Třetí květnovou sobotu navštívili naši hráči stejně staré soupeře ve Vlašimi. Od začátku zápasu bylo jasné, kdo bude diktovat tempo hry – domácí. Ti se prosadili již ve 4.minutě. Po několika neproměněných šancích zvýšili ve 22.minutě na 2:0. Kosmonosští nebyli v útoku příliš nebezpeční a když už se jim povedl rychlejší přechod, akce skončila většinou ještě před pokutovým územím. Díky dobře fungující obrané čtveřici a opět skvěle chytajícímu Vránovi se dorostencům Vlašimi nepodařilo vstřelit další branku. Zápas tak po bojovném výkonu z naší strany skončil výsledkem 2:0. Již tuto neděl přivítáme na domácím hřišti hráče z 11. Kunice, které se případnou výhrou přiblížíme na 4 body. Zápas začíná ve 12:30 a srdečně zveme rodiče i další příznivce Kosmonoského klubu.

Vrána - Sýkora, Křivský, Rudolph, Král – Žitník, Somr, Čejka, Launa, Kubín – Klaus