Dolnobousovský SK - SK Kosmonosy 1:3 (0:0)

V posledním kole sezony 2015/2016 jsme zavítali do Dolního Bousova. Jistota postupu SK Kosmonosy, přes porážku v předcházejícím kole, a jistota záchrany domácího týmu dala tomuto zápasu v podstatě bezstarostný průběh.

V prvním poločase byli domácí častěji v držení míče, ale nic vážného se ani na jedné straně hřiště neudálo.

Ve druhém poločase jsme měli obrovskou možnost dostat se do vedení. Jan Flachbart kopal penaltu, ale domácí brankář skvěle svůj tým podržel a penaltu chytil. Chvíli na to přišel trest. Domácí hráč si navedl míč až do šestnáctky a překonal hostujícího brankáře. To hosty probudilo a za pět minut bylo vyrovnáno, po centru ze strany se prosadil Řehák. Další naši branku přidal Šulc, když utekl domácí obraně a s jistotou proměnil svůj únik. Pak několika svými vynikajícími zákroky nedopustil změnu skóre Michal Hošťálek v brance SKK a konečnou pojistku přidal po krásné akci Miroslav Hošťálek a tím uzavřel tuto pro SKK velice úspěšnou sezónu.

Na závěr bych chtěl poděkovat Michalu Maškovi, vedení oddílu a samozřejmě a hlavně všem hráčům kteří se na postupu podíleli, za velmi úspěšnou sezónu. Díky!

Branky: 57´Řehák, 69´Šulc, 78´Hošťálek Miroslav

Účastníci výjezdu: Splídek, Hošťálek Mich., Hošťálek Mir., Štěpánek, Řehák, Šimáček, Miškovský, Siřínek, Flachbart, Bažant, Šulc, Žižka, Kraus, Král, Žďánský, Kopal, Keszeg, Kozma, Procházka

 

 

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)