Dolnobousovský SK "B" - Kosmonosy "B" 1:2 (0:2)

První poločas byl v režii hostů z Kosmonos, kteří přijeli na pažit Dolnobousovského SK posíleni o šest hráčů týmu "A" týmu. Od úvodního hvizdu více drželi míč a netrvalo dlouho a svoji převahu vyjádřili i gólově. Po krásném pasu zkušeného Vizingra, což je nová posila Kosmonos, po pravé straně zatáhl míč Bažant a před brankou našel Došlého, který už jen doklepával do prázdné brány a nemohl se mýlit. Po úvodu se hra trochu vyrovnala a domácí Bousov hrozil z rychlých protiútoků, ty ale většinou končily střelami z dálky a žádná z nich Vlka v bráně neohrozila. Naopak to byli hosté, kteří udeřili podruhé. Po pravé straně zatáhl míč Bažant a střelou na přední tyč překonal Buriánka v brance domácích. Do konce poločasu hosté zahrávali velké množství standartních situací, ale z žádné z nich se už neprosadili.

Kosmonosy do druhého poločasu provedly tři střídání a právě střídající Kožíšek byl první, kdo zahrozil v druhé půli. Jeho střelu ale vykopl Buriánek. Druhý poločas už se hra vyrovnala a ke slovu se přihlásili také domácí, ale žádnou vyloženou šanci si nevytvořili. V 70. minutě šel z ničeho nic sám na brankáře Došlý, ale svůj druhý zásah nepřidal a střelu poslal vedle tři tyče. Domácí udeřili jako blesk z čistého nebe, když se krásnou střelou z dvaceti metrů prosadil střídající Polák a tak Kosmonosy čekala ještě krušná čtvrthodina. Svojí zkušeností ovšem drželi domácí daleko na dostřel od Vlkovy svatyně a vypadalo to, že už se Bousov na žádnou další šanci nezmůže. V poslední minutě se ovšem do velké příležitosti dostal Petr Havel ml., když stál tváří v tvář Vlkovi. Pokoušel se ho přehodit, což se mu sice povedlo, ale společně s gólmanem přehodil i hostující branku. Rezerva Kosmonos si tedy z Bousova odvezla plný počet bodů.

Sestava: Vlk - Bernard(46.Bouda), Výda(46.Pavlousek), Brodský, Gregorovič(70.Kadlec) – Bažant. Vizingr, Fanta, Procházka – Železný(46.Kožíšek), Došlý

Branky: 78.Polák - 9.Došlý, 30.Bažant

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)