293 06

Čtvrthodinový výpadek nás stál body

01.09.2017 11:17

Slavoj Kropáčova Vrutice - SK Kosmonosy "B" 4:1 (0:1)

Rezerva mužu odehrála svoje první mistrovské utkání na horké půdě v Kropáčově Vrutici, kde se nikomu nehraje moc dobře. Všechny předsudky ovšem rezerva v prvním poločase úspěšně vyvracela, po celou první půli byla lepším týmem a vypracovala si několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky. Tu první měl na hlavě Kraus, jeho hlavička z malého vápna ovšem mířila nad domácí branku. Ve 35. minutě už jsme ovšel slavili první branku, po pravé straně se protáhl Beran a střelou na přední tyč překvapil domácího gólmana - 0:1. Do konce poločasu mohla rezerva ještě zvýšit své vedení a opět u toho byl Beran, ovšem místo přihrávky na lépe postaveného spoluhráče volil střelu a rozvlnil pouze boční síť. I tak mohla jít rezeva do kabin spokojena, nejen s vedením, ale i s předvedenou hrou.

O to větší překvapení bylo, jak vypadal vstup do druhé půle. Domácí byli všude o krok dřív a jejich aktivita se brzy projevila i na skóre. V 51. minutě po vyražené střele Splídkem domácí doklepávali do prázdné branky a začali tak smrtící čtvrthodinu pro náš celek. Během ní musel Splídek lovit míč ze své sítě celkem čtyřikrát a v 64. minutě tak bylo v podstatě po zápase. Náš celek se ještě snažil prostřídat sestavu a se zápasem něco udělat, domácí už si ovšem svůj komfortní náskok vzít nenechali. Naše rezerva tak odjížděla z Vrutice s prázdnou, což je po dobře zvládnutém prvním poločase velká škoda.

Sestava: Splídek – Štěpánek, Böhm (65. Kopal), Martinec, Král - Beran (65. Řehák), Kraus, Podzimek, Řehoř (58. Strouhal) - Miškovský (58. Potrošovský), Procházka

Branka: 35. Beran