Béčko doma dělilo body s Bělou

SK Kosmonosy "B" - SK Bělá pod Bězdezem 1:1 (1:0)


Kosmonoský "B" tým přivítal na svém trávníků Bělou pod Bezdězem, který první utkání dokázala zvítězit nad celkem Bezna. První poločas se hrálo vyrovnané utkání na obou stranách, samostatný únik hostujícího útočníka dokázal zpacifikovat Splídek, na druhé straně střelu Novotného dokázal zastavit gólman hostí. V dalším průběhu si další šanci vypracovalo naše mužstvo, ovšem Beran nedokázal samostatný únik přetavit v první branku utkání. První branka zápasu tak padla až těsně před koncem poločasu, křížný pas Podzimka si převzal Koubek a jeho dobrou práci nakonec zužitkoval Beran, který prostřelil gólmana a otevřel tak skóre utkání.

Druhý poločas jsme byli lepším celkem, více jsme drželi míč se snahou zvýšit svůj náskok. To se mohlo podařit znovu Beranovi ,který vystihnul hostující rozehrávku, v samostatném úniku ale podruhé nenašel recept na hostujícího strážce branky. Místo toho tak přišel trest, kdy se po ztrátě ve středu hřiště a dlouhém míči za obranu řítil sám na Splídka hostující záložník, který si s nabídnutou šancí poradil. Po vyrovnávající brance opět převzalo otěže utkání naše mužstvo a po brance volaly především dvě šance Koubka, ovšem v obou případech se mu nepodařilo levou nohou zamířit přesně. Další šance utkání nepřineslo a tak se nakonec body dělily. Našemu celku se tak nepodařilo napravit nepovedený zápas v Kropáčově Vrutici a po dvou kolech má na kontě pouhý bod.


Sestava: Splídek – Kraus, Böhm (46. Král), Martinec, Štěpánek - Beran (89. Takač), Novotný, Podzimek (81. Řehák), Koubek - Potrošovský (46. Bažant), Procházka (62. Řehoř)

Branka: 45. Beran

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)