293 06

"B" tým podruhé vítězně, Zdětínu nasázel šest branek!

20.09.2017 20:02

SK Kosmonosy "B" - FK Zdětín 6:1 (3:1)

"B" mužstvo ve svém druhém domácím zápase přivítalo nováčka ze Zdětína a určitě si přálo navázat na povedné vystoupení z Řepova. Za svou si vzal tuhle snahu Žďánský, který snad již ve 20. vteřině utkání napálil míč do břevna, od kterého se kulatý nesmysl odrazil zpět do hry. Domácí byli i nadále aktivnějším týmem a vypracovali si několik dobrých přilžitostí, jmenovitě hlavně Beran, který ovšem pokaždé ztroskotal na zakončení. Poprvé se skóre zápasu měnilo v 17. minutě utkání, kdy si spravil chuť Žďánský a poslal nás tak do vedení. Z něho jsme se ovšem radovali pouhých osm minut, hosté ve středu pole dobře zakombinovali a náběhem z druhé vlny překonali naší obranu, poté si již hostující záložník v samostatném nájezdu poradil se Splídkem. Za deset minut jsme si ovšem vedení vzali zpět, když se po rohovém kopu prosadil hlavou Podzimek. Do poločasu jsme své vedení ještě zvýšili, když další z našich střel vyrazil hostující gólman pouze k Procházkovi, který nám svou dorážkou dal určitý klid do poločasové pauzy. Za zmínku z první půle ještě stojí dělovky Krále a Šulce, které shodně orazítkovali břevno hostující branky.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu, jako ten první a našemu celku se postupně dařilo navyšovat vedení. Hned čtyři minuty po záčátku druhé půle se prosadil po centru Berana Šulc a bylo to již o tři branky. Po hodině hry si svou druhou branku v zápase připsal Žďánský, který si jesličkami poradil s obráncem a střelou podél gólmana zvýšil již na 5:1. Poslední branku zápasu si připsal náš gólman Splídek, který si vymodlil exekuci penaltové kopu, který přetavil v gól a připsal si tak mistrovskou trefu. Zbytek zápasu již náš celek v poklidu dovedl do vítězství a připsal si tak druhou vysokou výhru v řadě, kterou bude chtít potvrdit příští týden, kdy zajíždí na půdu silného Bakova.

Sestava: Splídek – Kraus, Král, Michalec, Štěpánek (65. Řehák) - Procházka (53. Řehoř), Podzimek (56. Potrošovský), Žďánský (62. Miškovský), Koubek - Šulc (65. Takač), Beran

Branky:  17. Žďánský, 35. Podzimek, 38. Procházka, 49. Šulc, 63. Žďánský, 68. Splídek