293 06

"B" tým doma rozstřílel Kostelní Hlavno

06.11.2017 13:25

SK Kosmonosy "B" - TJ ZD Kostelní Hlavno 7:0 (3:0)

V nedělním odpoledni přivítalo "B" mužstvo soupeře z Kostelního Hlavna a po předchozích třech prohrách v řadě již muselo zabrat. Za třemi body šel náš celek hned od úvodu utkání a již v 8. minutě utkání padla první branka, když se chladnokrevně prosadil Beran. Náš celek byl i nadále lepším celkem a byla jen otázka času, kdy přidáme další branky. To se stalo ve 24. minutě, kdy po pravé straně postupoval Koubek a prokázal, že má oči všude a našel přesným pasem Šimáčka, který s přispěním břevna dostal míč do branky. Hned za minutu náš celek slavil již potřetí, kdy se po úniku po pravé straně prosadil střelou okolo gólmana Procházka. Jestě více nám ulehčil zápas jeden z hostujících obránců, který se nechal ve 40. minutě utkání vyloučit a náš tým tak dohrával v přesile.

Druhá polovina probíhala plně v naší režii a jen několik brankových konstrukcí nás zastavilo od skórování dalších branek. Naší střeleckou smůlu v druhé půli prolomil až v 77. minutě opět Beran, který se po akci z levé strany trefil přesně pod břevno. Za dalších sedm minut přidal symbolického "bůra" Řehák, který se nemýlil v samostatném nájezdu. Poslední minuty byl náš celek opravdu při chuti a přidal ještě další dvě branky. Nejdříve zvýšil z penalty kapitán Kraus, i když se mu prokazatelně klepala kolena a na konečných 7:0 zvýšil po stylu Arjena Robbena Potrošovský, který uklidil míč do branky s pomocí tyče. Náš celek tak po třech nezdarech opět zabojoval a zaslouženě si připsal tři body do tabulky.

Sestava: Janura – Koubek, Scheufler P., Král, Kraus - Procházka (70. Potrošovský), Podzimek, Žďánský (68. Štěpánek), Šimáček (56. Takač) - Siřínek (70. Splídek), Beran (77. Řehák)

Branka:  8. Beran, 24. Šimáček, 25. Procházka, 77. Beran, 84. Řehák, 89. Kraus, 90. Potrošovský