293 06

"B" tým doma nestačil na Kosořice

03.10.2017 16:39

SK Kosmonosy "B" - TJ Sokol Kosořice 1:3 (1:1)

V dalším kole okresního přeboru přivítalo naše mužstvo celek z Kosořic, který měl před zápasem taktéž sedm bodů, očekávalo se tedy vyrovnané utkání. Do vedení nás poslal Kraus, který se v 16. minutě postavil k penaltě tváří v tvář svému bratrovi, který střežil branku Kosořic. Kraus souboj nervů vyhrál, svého bratra zkušeně poslal na druhou stranu a mohl se radovat z branky. Z vedení se ovšem náš celek radoval jen do 21. minuty, kdy přišla vyrovnávací branka Kosořic. Ve zbytku poločasu jsme si vypracovali hned několik šancí, ovšem bez gólového efektu. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Druhá půle se nesla v podobném duchu a vyrovnané skóre vydrželo až do 71. minuty, kdy jsme inkasovali podruhé v zápase a pustili tak soupeře do vedení. Opaření z tohoto gólu trvalo ještě dalších šest minut, kdy jsme obdrželi třetí branku z kopačky exkosmonoského Sabola. Ani hromadné střídání deset minut do konce s výsledkem již nic neudělalo a tak jsme ze zápasu s Kosořicemi odešli poražení. Nezbývá než doufat, že šňůra porážek nebude pokračovat a příští víkend budeme naplno bodovat na hřišti posledního Bezna.

Sestava: Splídek – Štěpánek (81. Böhm), Král, Michalec, Koubek - Beran (81. Takač), Kraus, Žďánský, Řehoř (81. Řehák)  - Siřínek (81. Potrošovksý), Miškovský (73. Procházka)

Branka:  16. Kraus