AFK Eletis Luzec - SK Kosmonosy 0:3 (0:1)

Ve 20. kole jsme zajížděli na hřiště o záchranu hrajícího Lužce.
Od prvních minut jsme byli aktivnější a vypracovali si spoustu šancí, které jsme jako obvykle nedokázali využít. Až ve 27' po faulu na Siřínka zužitkoval přímý kop z hranice šestnáctky Míra Hošťálek. Domácí se snažili překonat naší dobře hrající obranu dlouhými nakopávanými balóny a hrozili ze standardních situací.

Ve druhém poločase zůstal obraz hry naprosto stejný s tím rozdílem, že jsme dokázali dvě naše šance zužitkovat. Nejprve v 55' po přihrávce Flachbarta Žižka ustál souboj se dvěma domácími obránci a dopravil míč do sítě. V 63' po svém úniku předložil Kubelka míč před prázdnou branku Bažantovi a ten upravil skóre tohoto zápasu na konečných 0:3. Závěrem bychom chtěli celému mužstvu poděkovat nejen za tři body, ale i za naprostou disciplinovanost během utkání.

Branky: 27' Hošťálek Mir. (Siřínek), 55' Žižka (Flachbart), 63' Bažant ( Kubelka)

Sestava: Hošťálek Mich., Šimáček, Hošťálek Mir., Kozma (68' Scheufler), Michalec, Bažant (78' Miškovský), Kraus, Žižka, Keszeg (60' Kubelka), Flachbart (80' Řehák), Siřínek (70' Šulc)