Áčko porazilo Záryby o tři branky

SK Kosmonosy - TJ Záryby 4:1 (2:0) 


V dalším domácím zápase přijely na naše hřiště Záryby. Od úvodního hvizdu měli naši kluci mírnou převahu, drželi jsme míč a hostující celek jsme nepouštěli do žádných střeleckých příležitostí. Postupem času jsme začali přitápět pod kotlem a dostavily se i naše první šance. Gól jsme však vsřelili až po půlhodině hry, kdy se po důrazné hře Žďánského a chybě brankáře hostů prosadil střelou do odkryté branky Sítař. A těsně před přestávkou padl náš druhý gól po krásné kombinační akci. Vojta Šulc a Michal Šimáček vyzvali ke skórování Tomáše Scheuflera a ten se z hranice vápna nemýlil. Tak jsme šli do kabin se slibným dvoubrankovým vedením.

Druhý poločas začal v duchu toho prvního a nedlouho po jeho zahájení jsme se dostali do tříbrankového vedení, kdy byl v pokutovém území faulován Adam Sítař a Tomáš Scheufler se z penalty nemýlil. Bohužel jsme z ojedinělé akce hostů inkasovali i my a na chvíli jsme vypadli z role. Závěr utkání patřil Honzovi Novotnému, který se dostal do tří obrovských šancí, ale nakonec proměnil až tu čtvrtou, nejmenší, kdy do sítě umístil střelu Romana Koubka.

Komentář trenéra:

“V dalším utkání na domácím hřišti bylo nutné potvrdit body přivezené z venku. Od úvodních minut jsme měli jakousi převahu, ale do zakončení jsme se nedostali. Až po třiceti minutách jsme vstřelili první branku, kdy se dobře orientoval Sítař, a od té doby jsme na hřišti dominovali. Postupně jsme přidali další tři branky a o našem vítězství nebylo pochyb. Spokojenost panuje s větší částí utkání. Bohužel jsme opět inkasovali a na zápas s nulou tak marně čekáme. I tak kluci zaslouží pochvalu za výborně zvládnuté utkání. “

 

Sestava: Hošťálek – Keszeg (58. Koubek), Žižka, Kozma, Šimáček - Bažant (46. Novotný), Žďánský (58. Scheufler P.), Scheufler T., Siřínek (66. Podzimek) - Šulc, Sítař (58. Kubelka)

Branky: 34. Sítař, 43.,57. Scheufler T., 88. Novotný

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

 

 

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy
293 06

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
IČO: 14798441
776 565 076 (prezident klubu)