U15| Dohrávka přeboru

30.08.2023

KP žáků U15

SK Kosmonosy "A" x SK Český Brod 

 Ve středečním, dohrávaném třetím kole KP žáků, přivítali kluci tým z Č. Brodu. Utkání jim se jim výsledkově velice vydařilo a my jim gratulujeme.

sestava SKK: Hůlka (Bígl) - Šudoma, Loranczyk, Hlaváček, Slobodianiuk, Šlégr, Vornhagen, Lomaha, Švadlenka, Stříbrný, Sheiko, Kučera, Šebek, Hampl, Cína, Müller, Ouzký

trenér Krmenčík k utkání: Odehráli jsme kvalitní utkání a dokázali jsme si tak napravit náladu po víkendovém zápase ve Slaném. Kluci nastoupili od začátku sebevědomě a přehrávali soupeře kombinací i v osobních soubojích již od prvních minut. Dařilo se nám po celé utkání soupeře presovat a získávat tak míče v zajímavých prostorech pro útočnou kombinaci. Pokud se soupeř snažil prosadit na naší obranné půlce, tak narážel na koncentrované obránce, kteří předvedli kvalitní výkon a odebrali soupeřům velký počet míčů a zároveň je nepouštěli do nebezpečných prostor, odkud by mohla padnout případná branka. Na rozdíl od prvního utkání jsme nebyli líní na krok, bylo nás plné hřiště a soupeř na to neměl jak reagovat. Bohužel jsme v prvním poločase nebyli dostatečně důrazní a kvalitní v koncovce, proto skončil první poločas pouze 1:0. To se nám podařilo trochu změnit a nakonec jsme dosáhli poměrně vysokého a hlavně zaslouženého vítězství, které mohlo být ještě vyšší. Kluky musíme dnes pochválit za to, že vydrželi držet vysoké tempo hry až do konce a také za to, jak si vedli v podstatě ve všech herních činnostech. Věříme, že si všichni včetně rodičů, kteří přišli kluky podpořit, utkání užili a těší se tak s námi na další zápasy. 

 Děkujeme za podporu, kterou klukům dáváte.