| U13 | Mladší žáci zakončili sezónu na 6.místě krajského přeboru

07.06.2022

Současná stabilní a výborná výkonnost týmu přináší výsledky, díky kterým skončili mladší žáci na šestém místě tabulky s celkovým skóre 110:63 , čímž jsou na čtvrtém nejlepším místě co se týče obdržených gólů. To svědčí o výborné obraně, ale nelze opomenout také záložní řadu a útok které tvoří výkonnou hradbu, díky které jsme v sedmi předchozích zápasech obdrželi pouze pět gólů a vstřelili jsme čtyřicet gólů.

Zde výsledky a hodnocení trenéra posledních zápasů:


| 11.5.2022 | Football Talent Academy : SK Kosmonosy

Výsledek: 1:6 (1:4)

Zápas proti jednomu z nejlepších celků naší soutěže jsme dlouho vyhlíželi a taky jsme se na něj řádně připravovali. Bohužel jsme po příjezdu zjistili, že se u nich situace změnila a z důvodu velké kvality soupeř přesunul tento ročník do 1. ligy, a tudíž hráli s ročníkem 2011. V zápase jsme ale ukázali, že jsme přijeli předvést kvalitní výkon a opravdu jsme na hřišti tvrdě pracovali a šli si zatím, že soupeře porazíme. Musím ale především říct, že nám tento zápas ukázal směr, jakým bychom se chtěli vydat. Sice jsme soupeře porazili vysoko 6:1 ale museli jsme si přiznat, že způsob, jak FTA hráli byl krásný a velice se podobal tomu co bychom chtěli hrát mi a na čem pracujeme. Musím kluky opravdu za předvedený výkon pochválit, a i za přivezené body ale nicméně jsme se všichni v kabině shodli na tom, že nám tento zápas spíš ukázal, jakým směrem jdeme a akorát nás utvrdil v tom, že jsme se vydali správným směrem. Děkujeme tedy soupeři, že nám umožnil nahlídnout do toho, jak bychom chtěli, aby naše hra vypadala v dalších zápasech.


| 15.5.2022 | SK Kosmonosy : Sparta Kutná Hora

Výsledek: 1:1 (1:0)

Po zápase s Kutnou Horou budeme mít všichni hořkou pachuť v puse ještě dlouhou dobu. Zápas musím hodnotit velice pozitivně až na jednu věc - proměňování šancí. Předvedená hra se totiž velice podobala tomu, co bychom chtěli hrát a musím opravdu přiznat, že jsem byl více než spokojen. Soupeř dokázal skórovat z jedné šance, kterou jsme mu sledem několika chyb za sebou nabídli, a to nás stálo 2 body. Musím ale říct, že jsme zápas měli mít ve vlastních rukou už dávno a zápas se měl jen dohrát, jelikož jsme si vypracovali spoustu zajímavých příležitostí k zakončení, ale nikdy jsme to nedotáhli do konce. Je to ofenzivní záležitost, která nás trápí. Nicméně zápas ovládal jen jeden celek, a to jsme byli my. Obrovská pochvala pro kluky a doufejme, že se zvyšující kvalita našich výkonů nezastaví + zvýšíme naše ofenzivní zbraně. Fotbal je nicméně krásná hra i proto, že se může stát něco takového - musíme to tedy přijmout a vzít si z toho ponaučení a pevně věřím, že se tak i stane.


| 18.5.2022 | SK UNION Čelákovice : SK Kosmonosy

Výsledek: 0:8 (0:5)

Všechna čest soupeři ale takové zápasy my nyní nepotřebujeme. Bylo od začátku vidět, že zápas ovládneme a taky se to lehce projevilo na výkonu. Kluci hned poznali, že zápas bude v naši režii, a tak jsme podle mě trošku nevědomky šetřili síly. Na druhou stranu to nebylo moc znát a aspoň jsme mohli potrénovat ofenzivu, která nám dost chyběla. 8 vstřelených gólů není špatné, ale mohlo to být i více. Nicméně jak píšu na začátku, tak takový zápas nevyhledáváme a nic moc nám neukáže. Jsem ale rád, že si dokážeme s přehledem poradit se soupeřem, se kterým bychom si takto poradit měli.


| 22.5.2022 | SK Vyžlovka : SK Kosmonosy

Výsledek: 3:1 (2:1)

Jsem pyšný trenér svých hráčů. PYŠNÝ. Vím, že to může znít divně, jak může být trenér týmu, který prohrál 1:3 pyšný. Je to jednoduché. Náš výkon mi naprosto vyrazil dech. Nejen, že jsme hráli velice kvalitně se soupeřem, který patří mezi nejlepší v naši soutěži ale i přístup, který jsme předvedli byl fascinující. Kluci byli už od rozcvičky naprosto hlavou v zápase. Nic jiného neexistovalo jen tady a teď - FOTBAL. Správně jsme se namotivovali, řekli jsme si, jak chceme, aby naše hra vypadala a musím říct, že je to poprvé co jsem nemusel své hráče na hřišti řídit ale pouze jsem sledoval co se na hřišti děje a mohl jsem předávat své postřehy klukům aby zvýšili své šance. Zpátky ale k výkonu kluků. Naprosto organizovaný výkon, odmakáno do poslední minuty. Nekazili jsme, kombinovali jsme, napadali jsme, dostupovali jsme, zastupovali jsme se v tomto zápase bylo úplně všechno! Kdokoliv tam byl, tak si musel přijít, jak kdyby sledoval zápas dospělých chlapů. Musím samozřejmě vyzdvihnout i kvality soupeře, který byl opravdu fantastický! Nemohu si ale odpustit poznámku, že tento zápas mohl dopadnout klidně i v náš prospěch - to ale není vůbec důležité. Důležité je, že tento zápas měl pro oba týmy opravdový smysl a všichni hráči, kteří byli na hřišti, tak převedli fantastický výkon a určitě to všechny děti posunulo dál! Ještě jednou díky moc klukům a tleskám - jen tak dál!! Naše cesta nekončí.