|U12/13| Zájezd do Lomnice

10.08.2023

TJ Sokol Ruprechtice x SK Kosmonosy, UMT Lomnice

 Dnes jsme se vydali za naším soupeřem z libereckých Ruprechtic na jeho letní soustředění do Lomnice nad Popelkou.

  Utkání jsme absolvovali po týdnu, ve kterém bylo velice těžké kvalitně potrénovat (dva tréninky v hale a jeden v hlavní budově SK Kosmo) a na povrchu, který létu také moc neodpovídá. Ano zase UMT. 

Trenéři se dohodli, že se utkají týmy dle ročníků a šlo se na to. Nejdřív tedy 2011 a poté 2012. V obou zápasech bylo k vidění na obou stranách dost povedených akcí a hlavně jsme viděli i hodně branek.

hráči SK Kosmo: Zehnal, Košek - Beckert, Brzobohatý, Čechlovský, Čumita, Dobai, Dubský, Folprecht, Havlíček, Chudárek, Jakeš, Kühnel, Kulichová, Mařan, Mergbi, Pastorek, Pešta, Řežáč, Sakrýt, Svoboda, Vagra, Vasi¨l  

hodnocení trenéra Kurce: 

 Vzhledem k počasí v posledních dnech jsme sehráli i další přípravné utkání na UMT. I tentokrát jsme se ve dvojzápase utkali s týmem z Libereckého kraje a to s Ruprechticemi, které měli soustředění v Lomnici nad Popelkou. Celkově jsem vytížil 23 hráčů a všichni měli šanci ukázat se mi, jak se výkonnostně posouvají. 

 V dalších týdnech se na tréninku budeme chtít zaměřit na přechod do útoku a na držení míče v tlaku soupeře, kde cítím, že ještě máme určité mezery. Jinak utkání opět splnilo to, co jsme od něho chtěli a tedy další fyzické náročné utkání pro děti.

 Děkujeme soupeři za utkání a přítomným rodičům za podporu!