|U11| Se Sportingem poprvé venku

23.10.2022

OP, skupina Jih A

FC Sporting MB vs. SKK

sestava SKK: Just, Boubín, Babák, Švadlenka, Hadari, Procházka, Svoboda, Čančík, Řezáč, Havlík

 Neděle začala pro náš tým zápasem na půdě Sportingu. Jako vždy se očekávalo vyrovnané utkání, což se také potvrdilo. Naši kluci se snažili hrát fotbal, který se bude líbit i divákům a nezklamali. Sice to dnes nedopadlo výsledkově, ale herně jsme vůbec nepropadli. Na konci jsme si se soupeřem kopli i penalty a těšíme se na další podobné zápasy.

hodnocení trenérů: 

 V neděli dopoledne jsme se vydali do nedaleké Mladé Boleslavi na hřiště Astonky, kde hraje domácí zápasy tým FC Sporting MB.
 Celé utkání se mi hodnotí velmi pozitivně, i když jsme nakonec prohráli a při některých obdržených brankách jsme se mohli zachovat lépe. I přes to jsme odehráli velmi dobrý zápas.  Od začátku jsme bojovali a soubojovali o každý balón, jak jsme si řekli v kabině. A i díky tomu jsme byli Sportingu víc než vyrovnaný soupeř.  Odměnou nám za to byly 3 krásné branky a nebýt výborneho Denise v bráně Sportingu, tak jsme ve druhém poločase branek vstřelili i více.

 I tak jsem s výkonem spokojený a jsem rád, že oproti prvnímu vzájemnému zápasu jsme se posunuli a předvedli daleko lepší a vyrovnanější výkon.

 Děkujeme soupeři ze Sportingu za další super utkání ve velmi příjemné atmosféře a našim rodičům za podporu!