|U11| Příprava Turnov

14.01.2023

 V sobotu jsme na pozvání klubu FK Turnov sehráli na jejich UMT sérii přípravných utkání s místním FK a s SK Jilemnice. Na přípravu nedorazil klub z Jičína a tak naše děti po počátečních zmatcích způsobených tréninkem mužů sehrály každý celkem 3 utkání. 

 Pro nás měla tato akce význam hlavně z hlediska vytíženosti všech našich hráčů, což se na 100% splnilo - do hry zasáhlo 25 hráčů a všichni měli možnost odehrát za krásného počasí spoustu minut.  

 v Turnově se účastnili: Fronk, Hadari, Havlík, Hikl, Hlava, Just, Kühnel, Macháček, Boubín, Bruntz, Dobai, Doležal, Havlíček, Janeček, Hůlka, Liška, Pastorek, Pešta, Procházka, Plíhal, Řezáč, Svoboda, Švadlenka, Vasiľ, Žoček 

 Ještě jednou díky Turnovu za pozvání a rovněž rodičům za podporu a odvoz.

  hodnocení trenérů:

 Hlavně je potřeba poděkovat Turnovu za nabídku k odehrání těchto utkání na jejich hřišti s umělou trávou. Celkově jsme měli s sebou 3 týmy a zapojili do hry tedy 25 našich hráčů. Všichni odehráli velice zajímavá utkání s domácím Turnovem nebo Jilemnicí.

  Zápasy nám opět ukázaly, na čem musíme zamakat na tréninku, ale zároveň už byla po týdenním trénováním na dětech oproti minulému víkendu vidět daleko větší chuť. I spoustu akcí se nám dařilo řešit tak, jak si s celým realizačním týmem přípravky představujeme, takže jen tak dál.
 Děkujeme taktéž našim skvělým rodičům za dopravu a podporu při zápasech!