|U11| Pohárové vítězství

19.09.2022

sestava SKK: Vasiľ, Procházka, Boubín, Řezáč, Dobai, Havlíček, Janeček, Svoboda, Hůlka

Mistrovské soutěže pokračují v tomto týdnu pro starší přípravku pohárovými zápasy.

My jsme v odvetě sobotního zápasu, konaného v rámci OP, přivítali tým Žídněves/Březno a znovu jsme předvedli bojovný výkon, který stačil na pohodlný postup do dalšího kola.

Děti i na těžkém terénu předvedly několik hezkým kombinačních akcí a celkově se snažily naplno plnit pokyny trenérů a využít svých přecijen větších zkušeností ze zápasů v kategorii U11.

trenér Kurc k utkání: V pondělí nás čekalo první kolo poháru OFS MB.

Naši kluci už od začátku vstoupili do utkání velmi dobře a hlavně aktivně. Bylo vidět, že chtějí na domácím hřišti postoupit do dalšího kola. Utkání bylo zpočátku velmi vyrovnané, i když jsme byli fotbalovější než náš soupeř, tak hráči na druhé straně hřiště vše vyrovnávali výbornou bojovností a skvělou hrou gólmana.

I proto první poločas skončil jen 2:0. Celkově šlo o poločas výborný od obou týmů. O poločasové pauze jsme kluky upozorňovali, že musí stále pokračovat v nastolené hře, kterou předvádějí a i díky tomu nakonec byli odměněni a v druhém poločase nasázeli soupeři z Židněvsi 9 branek.

Týmu soupeře už konci začaly po našem tlaku pomalu docházet síly. Celkově jsme tak odehráli výborné a kvalitní utkání s dobrým soupeřem.

Rád bych vyzdvihl výkon Lucase a Matěje, kteří oba předvedli nadstandartní výkony!

Děkujeme soupeři za utkání a rodičům za podporu!