|U11| Planeo Cup

13.09.2022

 V úterý se náš tým starší přípravky, pod vedením trenérů Boxana a Kurce, vydal autobusem 🚌 vstříc novému dobrodružství s názvem Planeo Cup. 🏆

 Celý tým si kvůli tomu musel vzít "volno" ve škole, ale kluci určitě nelitovali. Škola se dožene, ale společné zážitky ze hřiště nikdo nenahradí. 

 Každopádně v Turnově na náš tým čekalo připravené hřiště a pět nabuzených soupeřů. Některé týmy jsme už v letošní sezoně potkali, ale třeba Liberecké Doubí a nebo tým Mnichova Hradiště byl velkou neznámou. 

 Naši hráči se však ničeho nezalekli, předváděli na hřišti týmovou hru ⚽, která se ukázala být tím správným receptem na úspěch a nasměrovala je k postupu do dalšího kola, kde nás čekají další soupeři.

 Celému týmu patří velká gratulace a věříme, že to nebyla poslední radost v této, pro náš tým, nové soutěži.

 V Turnově se představily týmy: FK Turnov, FC Sporting MB, TJ Sokol Doubí, TJ Sokol Kochánky, Mnichovohradišťský SK a SK Kosmonosy

Z VÝSLEDKŮ TURNAJE

sestava SK Kosmonosy: Svoboda, Pešta, Dobai, Čechlovský, Najman, Pastorek, Bruntz, Švadlenka, Hůlka, Žoček

hodnocení trenérů- 

Michal: Ve středu nás čekalo 1.kolo kvalifikace Planeo Cupu. Jak pro nás trenéry, tak pro hráče to byla velká zkušenost s novou soutěží a také s jinými týmy.

 Celý turnaj hodnotím velmi kladně a jsem jako trenér opravdu pyšný na hráče, jak se celý turnaj prezentovali. Odehráli jsme celkově 5 utkání a ve všech bylo vidět, že kluci chtějí udělat na turnaji úspěch. 

 Po malinko pomalejším rozjezdu kluci plnili všechno, jak by měli a hlavně opravdu až do posledního zápasu bojovali jeden za druhého přesně tak, jak po nich chceme.

 Nejvíce si cením posledního zápasu, kde jsme se potkali s výborným celkem z Turnova, kde jsme za stavu 0:3, dokázali zápas ještě vyrovnat na 4:4. Tento zápas byl ve velmi vysoké intenzitě. Kluci museli opravdu rychle pracovat s míčem - přesně tyhle zápasy potřebujeme. 

 V turnaji jsme nakonec po 4 výhrách a 1 remíze obsadili konečně první místo a mohli se radovat z postupu do dalšího kola.

Děkuji klukům za výbornou reprezentaci klubu!

 Jaromír: Na turnaji kluci podali obdivuhodný výkon a díky tomu si také vybojovali postup do dalšího kola, což je zase pár hodin školy méně. 

 Organizace v Turnově byla parádní, vše vyšlo časově a pochválit musím i rozhodčí a vyhlášení s rozdáním cen na konci. 

 Tyto turnaje jsou pro děti to nejlepší, jelikož dostanou určitou zátěž, zahrají si s novými soupeři a získají spoustu zkušeností.

 Nejlepší moment celého dne byl, když jsme v posledním zápase s domácím Turnovem prohrávali 0:3, ale děti prokázaly neuvěřitelnou vůli a utkání se nám podařilo zremizovat a díky tomu tak vyhrát celý turnaj. 

Děkuju klukům za parádní den a těším se, až si to příští týden zopakujeme.