| U11 | Nejprve zápas potom HOP aréna

30.03.2022

Kluci  neděli v 11:30 vyrazili s dvěma týmy autobusem na utkání do Sokolu Doubí, kde nás čekali další přípravné zápasy. Po zápase vyrazili společně za zábavou do Liberecké HOP arény.

Nedělní akce pohledem trenéra Michala Kurce:

"Co se týče zápasu tak se oba týmy na začátku docela dlouho rozkoukávali, ale po pokynech nás trenérů pak opět začali plnit, co po nich chceme a vytvořili si spoustu pěkných akcí z kterých padly hezké branky. Takže oba s trenérem za přístup a odehrané utkání chválíme. 

Poté jsme za odměnu autobusem s dětmi přejeli do liberecké HOP arény, kde jsme si to všichni společně s dětmi velmi užili a zasmáli se. Pak jsme autobusem jeli zpátky do Kosmonos, kde už čekali na děti natěšeni rodiče. Myslím, že celá akce se velmi povedla a hlavně super zážitek pro děti, kteří se vrátili bez zranění. Už se těšíme na další zápasy."


Rozhovor s Eliasem:

Eli, v Kosmo už pár let hraješ, jak se ti tu líbí, co spoluháči a trenéři?

No za mě je to tu asi i trochu lepší než v FK Mladá Boleslav, odkud jsem do Kosmo v mladší přípravce přestoupil. Spoluhráči tu nejsou o nic horší a je to tu hodně kamarádský. Málokdy se hádáme a všechno řešíme v klidu. Trenéři tomu tady vždy dávají 100% a my se jim to na hřišti snažíme svýma výkonama vracet.

V neděli jste s týmem zajížděli k poslední přípravě do Liberce - Doubí, k zápasům na umělce, jak jsi se tešil
?

No hned, jak jsem se o tom z týdenního plánu dozvěděl, tak jsem se nemohl dočkat. Ve škole jsem se ani nemohl soustředit - zájezd busem k dobrýmu soupeři, no prostě super.

Jak se ti v zápasech dařilo, byla nějaká povedená akce?

Nakonec tam padla výhra, takže spokojenost. Moje výkony celkem šly, ale jako tým musíme zlepšit pohyb. Pár akcí po hezkých přihrávkách tam bylo, ale pořád je co zlepšovat.

S kým se ti v Doubí hrálo nejlíp?

Máme fakt dobrej tým, ale nejlíp se mi hraje s Maruškou, Kubou a Matějem Hůlkou, jsou hodně týmový.

No a celkový pocit z týmového výkonu?

Hrálo se odpoledne, to nám vždy trvá se rozhýbat. Než jsme se rozkoukali, tak nám první půlka moc nevyšla. Trenér nás ale na všechny chyby upozornil, začli jsem hrát tak, jak po nás chce- týmově s nahrávkama a pohybem a už to šlo. Jak jsem říkal, nakonec padla výhra- takže super.

Po zápase pro vás trenéři ještě zajistili relax v HopAreně. Jaké to bylo?

No super nápad. Sice to po zápasech bylo trochu náročný, ale užili jsme si to. Společně i s trenérama jsme se tam vyřádili, zablbli si a unavený mohli jet domů.

Chtěl bys ještě něco dodat?

Jasně: trenéři, jste nejlepší. Máme super tým, je sranda a budem vyhrávat.