|U11| Naše děti potvrzují momentální formu

22.09.2022

sestava SKK: Vasiľ, Procházka, Kühnel, Boubín, Řezáč, Motuz, Fronk, Hlava, Just, Doležal  

 Ve čtvrtek jsme zajížděli na hřiště do Skalska.

 Naše děti i přes silně obměněnou sestavu předvedly svůj standardně povedený výkon a odvezly si zasloužené vítezství, gratulujeme.

 Děkujeme domácímu týmu za výkon a rodičům za dopravu a podporu při utkání.

hodnocení trenéra Hlaváčka: Čtvrteční podvečer jsme strávili ve Skalsku.

 Po výhře v Krnsku jsme se pokusili navázat na tuto vítěznou šňůru. Do zápasu jsme vstoupili dobře, když jsme se už v páté minutě dostali do vedení. Po dvou rychlých brankách jsme však vypadli ze zápasu a Skalsku se tak podařilo vyrovnat.

 Do konce půle jsme nastříleli soupeři ještě další branky, díky kterým jsme mohli hru uklidnit a hrát takový fotbal, jakým se chceme prezentovat.

 O poločasové přestávce došlo k určitým změnám v sestavě, které týmu prospěly. Druhý poločas jsme uplatnili naše zkušenosti a také šířku kádru a proto se druhé dějství odehrávalo v naší režii. Po několika velmi pěkných akcích jsme nastříleli další branky a nakonec zaslouženě zvítězili. 

 Zápasu bohužel chybělo větší nasazení, které jsme s trenérem očekávali a v první půli nám trochu vázla kombinace. Na druhou stranu se nám velmi dařilo rozehrávání standardních situací, což se snažíme trénovat a vrací se nám to.

 V neposlední řadě bych chtěl poděkovat fandícím rodičům za podporu a odvoz na utkání.