|U11| Vítězná série pokračuje

24.05.2022

OP, Zlatá skupina

SK Kosmonosy : SK Benátky nad Jizerou 10:5 (6:2)

branky Kosmonos: Jákeš 4, Varga , Hůlka , Kulichová 3, Najman

sestava SKK: Pastorek (B), Bruntz, Najman, Jákeš, Laza Duong, Kulichová, Hůlka, Varga, Laušman, Žoček


 V nedělní zápase jsme v našem areálu přivítali silný tým Benátek. 

 Vzhledem k nahuštěnému programu na našich hřištích jsme tentokrát museli zápas odehrát na tréninkové ploše, tj. na nejmenším hřišti našeho krásného areálu. Ale ani to neovlivnilo náš výkon a všichni hráči na place předváděli to, co se učí a nacvičují v tréninku. Kombinace po zemi, počínaje rozehrou od brankáře, spoustu hezkých nápaditých přihrávek a rychlé zakončení. 

 Ne vždy se samozřejmě vše povedlo, ale i to k fotbalu patří. Každopádně i hra na menším hřišti v našem podání splňovala přísné nároky našich trenérů a děti si za předvedenou hru a konečný výsledek, který vyzněl v náš prospěch, zasloužily potlesk a pochvalu všech přítomných.

 Radost svou hrou udělaly určitě nejen sobě a trenérům, ale i divákům z řad rodičů a kamarádům, kterým děkujeme za podporu.

 Poděkování za výkon na hřišti patří samozřejmě i našemu soupeři z Benátek. 


Hodnocení trenéra Boxana:

 Za úmorného vedra jsme v neděli odehráli důležitý zápas na domácím hřišti s Benátkami. Vzhledem k okolnostem, jsme museli odehrát zápas na našem 3. hřišti, kde často trénujeme.   Kvůli tomu bylo hřiště poněkud užší, což bylo ve finále dobře, jelikož to oba týmy nutilo dávat rychle míč od nohy. Ačkoliv se nám ze začátku zápasu nedařilo, tak svůj charakter ukázala naše kapitánka Marie Kulichová, která náš nezdar otočila a krom několika pěkných gólů přidala i spoustu nahrávek. Nakonec jsme si tedy v tomto úmorném vedru připsali týmové vítězství 10:5, které ale mohlo být i vyšší, kdyby jsme byli více klidní v zakončení.

Společně s trenérem chválíme naše hráče za nasazení v takovém počasí.