|U11| Turnaj nadějí na FK MB

28.08.2022

 V sobotu 27.8. se náš tým starší přípravky, pod vedením trenéra Boxana, úspěšně zúčastnil velkého turnaje, pořádaného FK Mladá Boleslav.

 V konkurenci 12 týmů ze Středočeského kraje, obsadili hráči U11 velice slušné čtvrté místo, když se jim po podařené základní části turnaje už tolik nevedlo v následném play-off a jak semifinále tak souboj o třetí místo prohráli po velice dobrých výkonech smolně 1:2, když rozhodující branky obdrželi vždy zcela na konci zápasů a zároveň se jim na na rozdíl od základní části malinko vyhnulo to pověstné sportovní štěstí a nedokázali proměnit svých mnoho šancí ke vstřelení gólu.

 Mimo týmového úspěchu se na turnaji ve velice slušném světle ukázal hráč Marek Najman, který od vedení turnaje po zásluze převzal cenu pro nejlepšího hráče turnaje a my mu tímto za SKK gratulujeme a těšíme se, že tým společně s dalšími zkušenějšími hráči potáhne k hezkým výsledkům i v celé letošní náročné sezoně, kdy nás čeká velice pestrý program v podobě několika mistrovských soutěží a turnajů.

 Tým U11 na turnaji reprezentovali: 

Svoboda (B), Pešta, Najman, Švadlenka, Pastorek, Dobai, Čechlovský, Řezáč, Hůlka, trenér Boxan

 Z výsledků SKK v turnaji:

SKK : TJ Sokol Kněžmost 6:1

SKK : SK Jičín  6:1

SKK : FK Brandýs/Stará Boleslav 4:2 

SKK : FK MB U10 6:4

SKK : SK Benešov 5:7

--------------------------------

semifinále SKK : Výběr OFS MB U11 1:2

zápas o 3. místo SKK : Nymburk 1:2


VÍCE O TURNAJI SE DOZVÍTE ZDE

 Hodnocení turnaje očima trenéra Boxana⚽:

 Na silně obsazeném turnaji v MB se naši kluci prezentovali velmi dobře. Ačkoliv sezóna teprve začíná a kluci si na zápasové tempo musí teprve zvykat, už i tak jsme mohli vidět spoustu pěkných kombinací a krásných gólů. Po vydařené skupinové fázi turnaje jsme prohráli semifinále a nakonec  bohužel i bitvu o třetí místo. Musím vyzdvihnout výkon všech kluků a ačkoliv jsme skončili na 4. místě, což na takovém turnaji není vůbec špatný výsledek, tak jsme mohli dopadnout ještě lépe, alespoň vyhrát medaili. Děkuji jak klukům za pohledný fotbal, tak organizátorům turnaje a rodičům za jejich podporu.