SKP Mladá Boleslav 'B' : SK Kosmonosy 6:7 (3:3)

branky Kosmonos: Řezáč 2, Laza Duong 3, Bruntz 2

sestava SKK: Zehnal (B), Laza Duong, Švadlenka, Mařan, Žoček, Pastorek, Řezáč, Vasil', Boubín, Bruntz

Hodnocení utkání pohledem trenéra Kurce:

V posledním mistrovském utkání sezony jsme se představili ve čtvrtek na hřišti SKP.  Od začátku bylo utkání velmi vyrovnané a bojovné. I když nás soupeř v prvním poločase přehrál a byl trošku aktivnější, tak první poločas skončil výsledkem 3:3 díky našim šťastným brankám. Do druhé půle jsme už vstoupili aktivněji, začali hrát více týmově a dostávat se do více brankových příležitostí a díky tomu jsme nakonec po závěrečném hvizdu byli o jednu branku šťastnější a vyhráli 7:6. Třemi branky se proti svému bývalému klubu blýskl Laza Duong, ale vyzdvihl bych i výkon Domči Bruntze a Martina Švadlenky. Za nasazení v tomto úmorném vedru si zaslouží, ale konečnou pochvalu všichni.

Děkujeme soupeří za vyrovnané utkání a rodičům za dovoz a podporu v hledišti!