| 9. kolo | Na hřišti současného lídra tabulky jsme vyhráli 3:0

17.01.2022

SK Vysoké Mýto - SK Kosmonosy  0:3 (0:3)

Branky. Fabián, Marek, Horák

Sestava: Hartych - Kubelka, Žižka, Podzimek, Šimáček (71. Hrdlička) - Šulc (73. Motyčka), Maryška (64. Král), Mašek, Fabián - Marek (71. Skramuský), Horák (68. Kohout)


Report ze zápasu:

Získali jsme nejcennější skalp.

V sobotu náš "A" - tým svedl tuhý boj na hřišti lídra tabulky, který neprohrál osm zápasů v řadě a byl doposud stoprocentní. Zápas byl od první minuty velmi svižný a naše mužstvo spíše bránilo na vlastní polovině. Nicméně ve třinácté minutě se po udržení balonu na pravé straně sraženou střelou z vápna prosadil Tomáš Fabián a poslal Kosmonosy do vedení. O pět minut později se ve vápně soupeře odrazil balon k Danielu Markovi, ten se opřel do míče svojí "slabší" (pokud nějakou má pozn. aut.) nohou a nedal domácímu brankáři šanci - 0:2. Většina šancí domácích končila díky naší skvělé defenzivě před pokutovým územím. Pět minut před poločasem využil pochybení domácího stopera Vojtěch Šulc a podstoupil tvrdý souboj s domácím brankářem, což vedlo k odpískanému penaltovému kopu, který suverénně proměnil střelec Matěj Horák. Do kabin se šlo za stavu 0:3.

Druhý poločas změnilo mužstvo soupeře rozestavení na více ofenzivní variantu a dle toho také hra vypadala. Do úniků na bránu soupeře jsme se dostali pouze ojediněle a nedokázali jsme proměnit. Nicméně naše defenzíva byla perfektní, zvláště pak v naší šestnáctce a domácí díky tomu nedokázali ani snížit. Ze hřiště SK Vysoké Mýto jsme si tak odvezli po disciplinovaném výkonu všechny body!