| 21. kolo | V Hamrech jsme drželi krok pouze první poločas

FK Velké Hamry - SK Kosmonosy   4:1 (1:1)

Sestava: Hartych - Marek, Žžka, Hrdlička, Šimáček (79. Podzimek) - Kubelka (61. Šulc), Mašek, Smetana (79. Maryška), Král (71. Mulligan) - Fabián, Kohout (61. Kořínek)

Branka: Fabián

Hodnocení zápasu hráče Michala Šimáčka:

"Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře, v 8.minutě rozehrávali domácí rohový kop a mezi penaltou a malým vápnem zakončoval nikým nehlídaný Černý hlavou na zadní tyč Hartychovi branky (1:0). Po gólu měli Hamry lehkou herní převahu, kdy byli více na míči, ale žádnou vyloženou šanci si domácí nevytvořili. V druhé polovině prvního poločasu se hra vyrovnala, byli jsme nebezpečnější směrem dopředu z čehož pramenily i nějaké šance. Bohužel pro nás gólem skončilo jen zakončení Fabiána, po dobře sehraném rohu s Maškem (1:1). První poločas tak skončil remízou 1:1.

Druhý poločas jsme chtěli začít tak jak jsme skončili ten první. To se nepovedlo, hned ve 48. minutě rozehrávali domácí další rohový kop a náš gólman Hartych vyrazil míč tak nešťastně, že trefil stojícího Linku do hlavy a míč se odrazil přímo do branky (2:1). Obdržená branka nás zase srazila na kolena, nedokázali jsme nic moc vymyslet, na útočné polovině hřiště jsme nepodrželi míč a domácí Hamry měli hru pod kontrolou. Nic na tom nezměnili ani střídající hráči. Na konci zápasu jsme hru otevřeli a v posledních minutách dostali ještě dvě branky od domácího kapitána Linky. V 89. minutě si našel odražený míč ve vápně a v nastaveném čase zkompletoval hattrick po rychlém brejku."