| 15. kolo | Předehrávka ve sváteční den skončila remízou 2:2

FK Čáslav - SK Kosmonosy  2:2 (0:1)

Branky: Šulc, Kohout

Sestava: Hartych - Kubelka, Žižka, Podzimek (78. Hrdlička) , Šimáček - Šulc (67. Motyčka), Maryška (78. Skramuský), Mašek, Fabián - Horák (37. Kohout), Marek (67. Král)

Report ze zápasu:

S FK Čáslav jsme si body rozdělili. V úterním předehrávaném patnáctém kole jsme zavítali na hřiště Čáslavi, odkud jsme si odvezli jeden bod. Ve 26. minutě první poloviny po Horákově přehození obrany domácích skóroval střelou přes gólmana křídelník Šulc. Celý první poločas se hrál ve slušném tempu s šancemi na obou stranách, skóre se ale do poločasu neměnilo.

V druhé půli začali aktivněji domácí, což těsně po přestávce přineslo ovoce, když dva metry před vápnem fauloval vracející se Šulc. Přímého kopu se ujal sám kapitán týmu Vančura, který umístil balon do levého dolního rohu Hartychovi branky - 1:1. V 71. minutě šli domácí dokonce do vedení po gólu Hejného, který padnul po špatné organizaci při bránění rohového kopu. Nepříznivý stav ale dokázal sedm minut před koncem základní hrací doby vyrovnat po akci Krále na levé straně náš nový kanonýr Aleš Kohout, jehož premiérová trefa v našem dresu byla tak pro tým velmi důležitá. Do konce utkání se totiž skóre neměnilo.