| 11. kolo | Bolavá prohra s posledními Tochovicemi

SK Tochovice - SK Kosmonosy  2:1 (2:1)

Branka: Fabián

Sestava: Hartych - Kubelka, Smetana, Podzimek (64. Hošťálek), Šimáček - Motyčka, Maryška (82. Skramuský) , Mašek, Král (80. Hrdlička) - Fabián, Kohout

Report ze zápasu:

V sobotu hrálo naše "áčko" na hřišti posledního celku tabulky. Zápas jsme začali aktivně a soupeře jsme na malém hřišti značně přehrávali. Náš tlak vyvrcholil v 18. minutě, když Michal Mašek zahrával volný přímý kop z levé strany a přetáhl centr na zadní tyč, kde jej sebral Jakub Motyčka a předložil na malé vápno Tomáši Fabiánovi, ten se nemýlil, a tak jsme šli do vedení. To ale netrvalo dlouho, jelikož o deset minut později dokázali domácí po individuální hrubce našeho stopera srovnat - 1:1. Tímto momentem se nejen skóre, ale i hra opticky vyrovnala a hrála se otevřená partie. Ve 38. minutě levá strana naší obrany propadla a Čížek dokázal klasickou "obalovačkou" obstřelit našeho gólmana Hartycha. Za nepříznivého stavu 2:1 se šlo do kabin.

Druhá půle se hrála v bojovném duchu, nicméně branku i přes množství šancí na obou stranách nepřinesla. Naší největší příležitostí bylo nastřelení tyče naším pravým bekem Matoušem Kubelkou. Soupeři jsme tak darovali první výhru v sezóně.