| 1. kolo | Na úvod sezóny jsme doma vybojovali bod proti silnému Kolínu

19.11.2021

SK Kosmonosy - SK Sparta Kolín  1:1 (0:1)

Branka: Fabián

Sestrava: Hartych - Žižka © (37.Podzimek) (85. Horák), Jäger, Smetana, Hrdlička - Kubelka, Marek, Mašek, Šimáček (46. Král) - Fabián, Šulc

Hodnocení trenéra Maška

"Do utkání jsme vstoupili aktivně, s chutí a vůlí získat první body v nové sezóně. Bohužel, průběh utkání ovlivnila 14. minuta, kdy byl kolínský hráč po dvou žlutých kartách (zasloužených) vyloučen. Tento moment paradoxně srazil do kolen náš tým a od této chvíle jsme byli pasivní. Ztráceli jsme zbytečně míče a vyklidili celé hřiště. Ještě do přestávky jsme byli za náš nepochopitelný výkon potrestáni v nastavení obdrženou brankou.

Po přestávce se náš výkon rapidně zlepšil. Po dvou minutách jsme vsítili po krásné akci vyrovnávající gól a měli jsme i několik stoprocentních šancí utkání překlopit na naši stranu. Jak to ale bývá v poslední době, v koncovce se trápíme a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Jinak musím ale kluky pochválit za druhý poločas a získaný bod proti aspirantovi na postup do ČFL. Jen je pro příště důležité odehrát v tomto duchu celý zápas, a nikoliv jen šedesát minut."