|Mládež| Okresní kolo McDonald´s Cupu

12.05.2022

 Ve středu 11.5., se v našem areálu odehrálo okresní finále 23. ročníku školního turnaje ve fotbale, McDonald´s Cup 🏆 🍔🥤. V kategoriích A (1.-3. třída ZŠ) a B (4.-5. třída ZŠ) se k nám sjelo celkem 12 týmů nadšených dětí ze základních škol z okresu Mladá Boleslav.

 Za skvělého počasí a parádní atmosféry se týmy obou kategorií utkaly na čtyřech perfektně připravených hřištích nejdříve v základních skupinách a poté v play off zápasech. 

 O motivaci se mimo věcných cen a možnosti postupu do krajského finále, postaral svou přítomností hráč FK MB, pan Marek Matějovský, který se podílel i na zahájení a ukončení turnaje.

 Náš klub SKK skvěle zastupovali hráči mladších žáků a přípravek ⚽ a určitě se herně vůbec neztratili. 

  Domácí ZŠ Kosmonosy, vedené mládežnickými trenéry Kurcem a Boxanem, se tentokrát dařilo trochu méně a po smolném závěrečném utkání, které naše děti ztratily po střele z doslova poslední vteřiny zápasu, se umístila na konečném 6. místě v kategorii B. 

 Naši školu 🏰 reprezentovali a pochvalu si zaslouží: Tobiáš Dzuro (B), Lukáš Ouzký, Martin Švadlenka, Matyáš Pastorek, Filip Boubín, Jakub Tomášek, Dominik Bruntz, Martin Kühnel, Martin Janeček, Adam Procházka a Matěj Havlíček 

  V týmech ostatních škol nastupovali hráči SKK ⚽: Eliáš Beckert, Ondřej Vasiľ, Martin Svoboda a Tomáš Vaněček

 Konečné pořadí : 

kategorie A - 9. ZŠ MB, 7. ZŠ MB, 1. ZŠ Benátky nad J., ZŠ Bakov nad J., ZŠ Kněžmost, 4. ZŠ MB 

kategorie B - 7. ZŠ MB, ZŠ Kněžmost, ZŠ Čachovice, ZŠ Brodce, 1. ZŠ Benátky nad J.,                                          ZŠ Kosmonosy

 Vítězům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v krajském finále, kde budou reprezentovat náš okres.

 Zvláštní poděkování samozřejmě patří vedení klubu SKK a správci, za umožnění pořádání turnaje v našem areálu a pořadatelům turnaje v čele s ředitelem naší ZŠ Mgr. Petrášem, kteří se společně z rozhodčími z OFS MB podíleli na hladkém průběhu turnaje.

 A také všem fanouškům! Díky