293 06

Z Čelákovic vezeme dva body!

13.11.2017 13:50

SK UNION Čelákovice - SK Kosmonosy 1:1 (0:0) 2:4 na pen.

Celek můžu tentokrát odehrál své utkání již v sobotu dopoledne, kdy zajížděl na velmi dobře připravené hřiště do Čelákovic. První poločas předvedly oba celky solidní fotbal v rychlém tempu. Náš tým si během první půle vypracoval hned tři stoprocentní šance, ovšem Žďánský mířil po odrazu ve vápně mimo a Novotný nejprve ztroskotal na gólmanovi při zakončení hlavičkou, poté v samostatném úniku taktéž zamířil vedle. Na druhé straně se musel činit Janura proti velké šanci domácího útočníka, náš gólman ovšem prokázal dobrý reflex. I přes velké množství šancí tak v prvním poločase branka nepadla.

Vstup do druhého poločasu patřil domácímu celku, který si vytvořil hned několik šancí, vždy náš ovšem podržel spolehlivě chytající Janura. V 57. minutě už ovšem musel lovit míč ze sítě. Po rozehraném roku nakrátko a chybě naší defenzivy se hlavou prosadil domácí stoper - 1:0. Inkasovaná branka nás zaskočila, ovšem trvalo to pouhou čtvrthodinu, než se nám podařilo vyrovnat. To se do samostatného úniku dostal Sítař a střelou mezi nohy domácího gólmana srovnal stav utkání. Do konce utkání se již hrálo převážně po obě šestnáctky a tak zápas dospěl až do penaltového rozstřelu.

Hned první penaltu sice poslal Keszeg do břevna, jenže domácí útočník ho ve druhé sérii napodobil. Jelikož se již poté Král, Podzimek, Bažant ani Kubelka nemýlili a naopak Janurovi se podařilo ve čtvrté sérii penaltu chytit, mohl si náš celek odvézt cenné dva body z venkovní půdy.

Sestava: Janura – Keszeg, Podzimek, Scheufler P., Šimáček - Šulc (71. Strouhal), Žďánský (71. Král), Scheufler T., Kubelka - Sítař (79. Bažant), Novotný

Branka:  72. Sítař
Penalty: Král, Podzimek, Bažant, Kubelka