293 06

TJ Tatran Sedlčany U17 - SK Kosmonosy U17 4:0 (4:0)

04.06.2015 12:55

Ve středu 3.6. navštívili dorostenci Kosmonos Sedlčany v předehrávce posledního kola letošní sezóny. Domácí se od začátku tlačili do útoku. Jejich snaha přinesla ovoce až v 17.minutě, kdy hostující obrana nezachytila chytrou rozehrávku přímého kopu, útočník Sedlčan už měl na malém vápně snadnou pozici – 1:0. O 3 minuty později navýšili domácí vedení střelou z vápna a v 26.minutě to bylo už 3:0, když si domácí hráč udělal z obrany Kosmonos statisty. Po bezproblémové sólojízdě nedal Vránovi šanci. Další branka Sedlčan ve 35.minutě rozhodla o poločasovém stavu 4:0. Hosté mohli za jednociferný rozdíl děkovat brankáři Vránovi, který zlikvidoval mnoho další domácích útoků. Druhý poločas odehráli naši dorostenci v obraně podstatně lépe a ve spolupráci s nadále vynikajícím Vránou už nedopřáli domácím radost ze vstřelené branky. Naopak jednu z největších šancí hostí měl na kopačce po pěkné akci Somra Žitník, který však levou nohou pálil sám před brankářem slabě a usnadnil mu tak práci. Konečné skóre tak bylo stejné jako po prvním poločase – 4:0. Již tuto neděli, 7.6., přivítají dorostenci v Kosmonosích posledního soupeře – Tatran Rakovník. Mladší mají výkop ve 12:30, ale zveme všechny fanoušky i rodiče již na 10:15, kdy začíná utkání starších dorostenců. Ti se v přímém souboji utkají s Rakovníkem o první místo a titul vítěze Krajského přeboru!!!

Vrána – Karli, Chumlen, Rudolph, Štěpán – Horáček (40.Somr), Křivský, Launa, Kubín (65.Reindl) – Mrhálek (55.Klaus), Žitník