293 06

TJ Tatran Rakovník U19 - SK Kosmonosy U19 1:6 (1:2)

07.09.2014 09:55

Již v 15. minutě se mohlo poprvé měnit skóre, kdy hosté zahráli rukou v pokutovém území. Pokutový kop však nařízen nebyl. Ve 28. minutě se stav poprvé změnil. Po střele Siřínka do tyče dorážel Čejka a Kosmonosy vedli 0:1. Ve 33. minutě domácí po rychlé kombinační akci srovnali domácí skóre. Do poločasu však ještě Kosmonosy stihli strhnout vedení na svou stranu. Po křídle unikl Siřínek a přesnou přihrávkou našel Čejku, který vstřelil svou druhou branku. V 55. minutě zvyšoval Bár na 1:3. Pouhých třicet minut pobytu na hřišti stačilo Řehořovi na vstřelení tří branek! Šance na vstřelení branky následovaly  na obou stranách, ale Zemanec ani jeho kolega z Tatranu již žádný míč za svá záda nepustili.

Sestava: Zemanec - Kopal, Podzimek, Kostraba, Král - Čejka(68´ Štěpánek), Bár, Pařízek (78´ Somr), Folprecht – Hančar (60´ Řehoř), Siřínek

Branky: - 3x Řehoř, 2x Čejka, Bár