293 06

TJ Sokol Záryby - SK Kosmonosy 3:1 (2:1)

24.09.2016 16:30

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Záryb, které doposud doma nezískali ani bod. Nastoupili jsme s již uzdraveným kapitánem Hošťálkem a s cílem konečně venku vyhrát. Začátek zápasu nám ovšem vůbec nevyšel a ve 3.min jsme inkasovali. Odražený míč si zpracoval volný domácí hráč a krásnou střelou z 25 metrů, která se ještě odrazila od břevna otevřel skóre 1:0. Ještě jsme se ani nevzpamatovali ze šoku a hned po minutě jsme dostali další ránu. Šimáček prohrál souboj ve vápně a autor první branky prostřelil Splídka podruhé. Domácí hráli na hranici možností, velice důrazně a to nám na úzkém hřišti dělalo obrovské problémy. Další velikou šanci měli po závaru po rohovém kopu, ale střelu směřující do odkryté branky stačil Hošťálek vykopnout. Do hry jsme se začali dostávat až od 30.min, byli jsme více na míči, zjednodušili jsme hru na méně dotyků a to na domácí platilo. Ve 35.min vyvezl míč Keszeg, chytře uvolnil na pravé straně Šulce a jeho střílenou přihrávku usměrnil do sítě Siřínek. Radost byla ale předčasná, neboť branka pro údajný ofsajd neplatila. Identická situace nastala ve 43.min, tentokrát Šimáček našel vpravo Šulce a jeho další přihrávku proměnil opět na zadní tyči číhající Siřínek, praporek pomezního zůstal dole, takže do kabin se šlo za stavu 2:1.

Ve druhé půli se naši hráči snažili, ale většinu našich slibných brejků zastavil praporek druhého pomezního. Oslabení naší ofenzívy nastalo v 60.min, kdy musel kvůli zranění střídat Flachbart. V 73.min jsme navíc inkasovali další branku. Přetažený centr na pravou stranu minul Král a útočník domácích se trefil ideálně 3:1. Bohužel ve druhé půli jsme směrem dopředu nevymysleli nic a prakticky jsme nevystřelili na branku domácích, ve které stál Petr Vlk, ještě na jaře hájící naše barvy. Domácí byli důraznější a utkání rozhodl jejich bleskový nástup, který se nám nepodařilo zachytit.

Sestava: Splídek-Keszeg, Hošťálek, Koubek(76.Vizingr), Šimáček-Bažant(57.Kraus), Flachbart(60.Král), Novotný, Hančar-Šulc, Siřínek

Branka: Siřínek

souteze.fotbal.cz/zapasy/zapas/f17a49c6-1ca5-4b4f-a003-b6016fa12c1f